Evo II

Daleko za hranicemi letecké fotografie

První 8K skládací dron na světě


Přehrát video

8K rozlišení - život v 33 milionech pixelů


Autel EVO II 8K dokáže pořizovat záznamy až do rozlišení 768x4320. Disponuje 16x více pixely v porování s HD a 4x více pixely v porovnání s rozlišením 4K. 8K rozlišení tak nastavuje nový standard detailu obrazu. Vysoké rozlišení umožňuje extrémní přiblížení záběru, ořez obrazu na 4K bez ztráty kvality a mnohem lepší zachycení barev než kdykoli předtím.
Zachyťte každý detail


48megapixelový senzor, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Sony, je lepší než mají jakékoli jiné současné letecké kamery. Poskytuje ostřejší záběry, větší detaily a bohatší barvy.

4K, 10-bit HDR odhalí a zdůrazní více detailů


4K HDR video s hodnotou expozice (EV) 16 kombinuje dlouhé, střední a krátké expozice do jediného snímku a zajišťuje tak dynamičtější rozsah. 10bitová barevná hloubka zachytí více než 1 miliardu barev. To zajišťuje větší flexibilitu při postprodukci, pro zachování bohatých detailů ve stínech i světlech.


Jen Autel nabízí 8K fotografie v režimu Hyperlapse

S režimem Hyperlapse nebudete potřebovat postprodukci. 8K snímky mohou být pořizovány přímo z dronu a můžete je sdílet v podstatě okamžitě. Formáty JPEG a RAW jsou ukládány v jeden moment. Vytvářejte perfektní letové trasy a dechberoucí Hyperlapse videa jen jedním kliknutím.Auto Focus

Funkce Auto Focus umožňuje přesné ostření na rychle se pohybující objekty.LiveDeck: Streamujte kdekoli

Zařízení pro přenos obrazu LiveDeck podporuje víceportový výstup HDMI v reálném čase. Budete tak mít pod kontrolou záběry na externím monitoru nebo ho můžete využít pro live streaming.360° vyhýbání se překážkámPřehrát video

Dron je vybaven 19 skupinami senzorů, 12 vizuálními senzory, hlavní kamerou, ultrazvukem, IMU a dalšími senzory. Ty umožňují vytváření trojrozměrných map a plánování tras v reálném čase.


Dynamic Track 2.0EVO II zvládá modelovat umístění a rychlost cílů současně, přesně předpovídat jejich trajektorii a průběžně je sledovat. Současně umí identifikovat až 64 objektů.


Maximální výkon, nekonečné možnosti
Maximální
letový čas

40 minut Řada EVO II vydrží létat až 40 minut

Maximální
dosah přenosu

5 kilometrů Létejte do vzdálenosti až 5 kilometrů, s důvěrou v přenos videa a telemetrie.

Maximální
odolnost proti větru

17 m/s Sebevědomě létejte v podstatě za jakýchkoliv podmínek, ve městě i na venkově, bez obav z pádu či poruchy.

Maximální
rychlost letu

72 km/h S rychlostí až 72 km/h (20 m/s) dorazí EVO II na požadované místo rychle a efektivně.

PříslušenstvíKe správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ