MATRICE 600PRO

JEDNODUŠE PROFESIONÁLNÍ

Matrice 600 Pro (M600 Pro) zdědila vše od M600, ale byl vylepšen výkon a zvýšena nosnost. Předinstalovaná ramena a antény zkracují čas potřebný k nastavení a modulární konstrukce usnadňuje upevnění dalších doplňků. Letoun se pyšní nejnovějšími technologiemi DJI, včetně letového řízení A3 Pro, přenosového systému Lightbridge 2 HD, inteligentních baterií a systému pro správu baterií. Několik fotoaparátů Zenmuse a jejich závěsy jsou nativně kompatibilní se softwarem a vybyvením třetích stran. Díky tomu je model M600 Pro ideální pro profesionální letecké snímkování a průmyslové aplikace.

Řídící jednotka A3 Pro. Vynikající výkon.

Řídící jednotka A3 Pro má trojitou modulární redundanci a diagnostické algoritmy, které porovnávají data senzorů ze tří sad jednotek GNSS, s dalšími analytickými redundancemi, kterých je celkem šest. Nový systém pro moduly A3 umožňuje přesné ovládání letadel s více rotory a poskytuje přesná data pro stabilní letový výkon. Systémy automaticky upravují letové parametry na základě zvolených závěsů. Kompatibilita s D-RTK GNSS znamená, že A3 Pro vydrží magnetické rušení a poskytuje centimetrovou přesnost, což je vhodné pro variabilní průmyslové použití.

Pohodlná manipulace

M600 Pro se snadno a snadno nastavuje a je připraven k letu během několika minut. Jeho konstrukce byla optimalizována pro snadnější přepravu dík rychloupínacímu podvozku a sklopným ramenům rámu. Pod horním krytem byly přepracovány polohy modulů a senzorů GNSS a nový tlumicí systém pro jednotky IMU zvyšuje spolehlivost během letu. M600 Pro přichází také s odolným přizpůsobitelným pouzdrem, které absorbuje otřesů při nárazech nebo pádech a poskytuje spolehlivou ochranu letounu při přenášení nebo přepravě.

Nabíjejte současně šest baterií

Nabíječka M600 Pro má šest nabíjecích slotů, což jí umožňuje nabíjet šest inteligentních baterií současně. Všech šest baterií lze plně nabít za krátkou relativně krátkou dobu*.

* 92 minut pro TB47S a 110 minut pro TB48S.

 • Řídící jednotka A3 Pro
 • Pohodlná manipulace
 • Nabíjejte současně šest baterií

Letecké zobrazovací řešení

Pohonné systémy odolné proti prachu zjednodušují údržbu a motory s aktivním chlazením zajišťují spolehlivý provoz i po delší dobu používání. Model M600 Pro je nativně kompatibilní s několika fotoaparáty a závěsy Zenmuse. Zvládne maximální užitečné zatížení až 6 kg a je kompatibilní také například s Ronin-MX, DJI Focus a řadou kamer od Micro Four Thirds až po RED EPIC.

Aktivně chlazené motoryE2000 PROInteligentní letový akumulátorZatahovací podvozekKompatibilní se širokou škálou kamer
Ronin MX + RED EPIC
Zenmuse Z15-A7
Zenmuse Z15-GH4
Zenmuse X5R
Zenmuse XT
Zenmuse Z30
Hasselblad H6D-100C


Prodloužená doba letu a vylepšený dosah přenosu

U M600 Pro byla vylepšena doba letu a přenosový dosah, který je nyní 5 km*. Komplexní systém správy baterií zajistí, že pokud je některá ze šesti baterií zapnuta nebo vypnuta, ostatní baterie se přepnou do stejného stavu. Během letu sleduje systém správy baterií každý inteligentní akumulátor zvlášť a v případě poruchy zajistí bezpečné přistání. Ve srovnání s tradičními bateriemi, zjednodušuje systém správy baterií M600 Pro údržbu a zvyšuje bezpečnost.

Prodloužená doba letu

Na základě konfigurace s akumulátory TB47S

Na základě konfigurace s akumulátory TB48S

Dosah přenosu

* Maximální dosah testován v oblastech bez rušení. Může se lišit v závislosti na místních předpisech.

Profesionální přenos v HD

DJI Lightbridge 2 byl navržen tak, aby splňoval všechny profesionální požadavky. Nabízí vysokou snímkovou frekvenci a živý přenos v HD kvalitě. Porty USB, mini-HDMI, 3G-SDI a pozemní jednotka Lightbridge 2 podporují video výstup s rychlostí až 1080p/60fps. Dynamická, adaptivní bezdrátová datová spojení umožňují dálkový přenos s extrémně nízkou latencí. Podporující standardní vysílací výkon 720p/59,94fps a 1080i/50fps, což umožňuje ještě více tvůrčích příležitostí pro letecké snímkování.

 • D-RTK GNSS

  Díky duálním anténám je systém D-RTK GNSS vhodný pro vysoce přesné průmyslové projekty. Je schopen odolat silnému magnetickému rušení a poskytuje data s centimetrovou přesností i v prostředích s kovovými konstrukcemi.

 • Otevřený vývoj SDK

  M600 Pro je plně kompatibilní s DJI Onboard SDK a Mobile SDK, aby mohl splnit všechny požadavky pro různé průmyslové aplikace. Má čtyři (duální paralelní) CAN porty a jeden API port pro připojení DJI zařízení. Připojit je také možné jednotky GNSS D-RTK nebo vámi zvolené komponenty třetích stran.

 • Výkonné kontrolní aplikace

  Model M600 Pro podporuje aplikace DJI GO a DJI Assistant 2. Díky tomu máte k dispozici HD zobrazení v reálném čase, stav baterie, stav redundance, sílu přenosu a mnoho dalšího. DJI GO slouží také jako ovládací centrum fotoaparátu. Umožňuje přístup k času závěrky, ISO, záznam fotografií nebo videa u libovolného fotoaparátu řady Zenmuse, ovládání ostření a clony u fotoaparátů Zenmuse X5 a X5R. DJI Assistant 2 podporuje aktualizace firmwaru, Ground station a je dodáván s integrovaným letovým simulátorem.

Koupit MATRICE 600 Pro

Jednoduše profesionální.