PŘEDSTAVENÍ

Absolutní flexibilita. Žádné kompromisy. Jediná akční kamera, která natáčí ohromující 360° záběry a klasické širokoúhlé akční záběry s pouhou výměnou objektivu.

Tři způsoby natáčení.
Jedna nepřekonatelná
akční kamera.

Ultra-stabilizovaná 360° videa
s funkcí Horizon Lock.

Odolná a vodotěsná
do 5 metrů.

4K Boost objektiv

Zaměřte se na akcí s 4K Boost objektivem. Odolný a vodotěsný s novým 1/2” 48MP čipem pro ještě detailnější 4K videa v 60fps a 48MP fotografie.

48MP fotografie

4x více pixelů. Zachyťte všechny detaily v momentkách, které stojí za to pořídit, s vyšší barevnou hloubkou a dynamickým rozsahem.

6K širokoúhlý režim

Natáčejte detailní širokoúhlá videa v rozlišení 6K, která by jako vypadla z filmu, v klasickém poměru stran 2.35:1 pro sledování na širokoúhlé obrazovce.

5.7K 360 objektiv

Nejdřív natočit, komponovat později. Zachyťte akci ze všech úhlů, poté si vyberte ten správný záběr s pomocí funkce 360 komponování. Společně s neviditelnou selfie tyčí můžete natočit záběry z pohledu třetí osoby, které byste nemohli natočit jinak.

5.3K objektiv s palcovým čipem

Společně s Leicou jsme vyvinuli širokoúhlý objektiv s palcovým čipem – největším čipem, kterým se osazují akční kamery. Natáčejte 5.3K videa s perfektní kresbou a živými barvami i za náročných světelných podmínek.

Neviditelná selfie tyč. Nekazte si záběr selfie tyčí! 360 objektiv dokáže neviditelnou selfie tyč ze záběru kompletně odstranit. Můžete tak natáčet záběry jako z dronu. To je kouzlo!

Záběr z pohledu třetí osoby

Děláte něco epického, ale nemáte po ruce nikoho dalšího, kdo by to natočil? Natáčejte šílené záběry z pohledu třetí osoby s pomocí neviditelné selfie tyče. Garantujeme, že se vás lidi budou ptát “jak si to natočil?!”

Stabilizace FlowState. Perfektně stabilizovaná videa bez ohledu na použitý objektiv. Výkonný modul ONE RS s obrazovým procesorem nyní zvládá FlowState stabilizaci přímo v kameře společně se širokoúhlým objektivem. Není potřeba žádná další postprodukce.

Bez FlowState
Se stabilizací FlowState

Horizon Lock. Videa v perfektní vodorovině, ať už je kamera natočena jakkoliv. Všechny tři objektivy podporují vyrovnání horizontu.

Aktivní HDR. Nový inovativní HDR režim pro akční sporty. Aktivní HDR 4K Boost objektivu dokáže videa v reálném čase stabilizovat a zároveň zachovat všechny detaily ve stinných i přesvětlených částech obrazu pro živější záznam.

Slow Mo. Zpomalte akci až 8x s novým 4K Boost objektivem, nebo si s pomocí 360 objektivu vyberte správnou kompozici a zpomalte záběr až 4x.

Vyrobena pro akci.

Vodotěsná do 5 metrů

Bez obav potopte svou kameru do hloubky až 5 metrů.1

Odolná konstrukce

Unikátní modulární konstrukce a odolné konektory zajistí spolehlivé propojení všech modulů i při těch nejnáročnějších sportech.

Zcela nový Core modul. Výkonnější ve všech směrech.

Rychlejší WiFi. Přenášejte a upravujte svá videa ještě rychleji s pomocí aplikace Insta360, díky novému hardwaru Core modulu.

rychlejší WiFi přenos

Čistější záznam zvuku. Nový RS Core modul je osazen dalším mikrofonem a díky algoritmům pro odstranění větrného šumu vám pomůže zaznamenat ještě věrnější audiostopu.

VYPNOUT
ZAPNOUT

REDUKCE ŠUMU

Instantní zoom. Využijte až 2.7násobného digitálního zoomu a zaznamenejte při natáčení detail natáčeného objektu, bez nutnosti předchozího nastavování.

Rychlé menu. Procházejte svými oblíbenými natáčecími režimy jedním kliknutím. Vybírejte si natáčecí režimy a buďte tak vždy připraveni na akci.

Větší a lepší baterie.

Dostatek energie pro natočení i dlouhých akčních videí s novou 1440mAh baterií s o 21% vyšší kapacitou.

Rychlá čtečka

Není potřeba WiFi.

Upravujte svá videa na telefonu a ušetřete energii kamery bez použití WiFi. Jednoduše připojte čtečku do ONE RS, uložte soubory na vloženou SD kartu a čtečku pak připojte k telefonu.

Připevnit kameru je hračka.

Quick Release rámeček

Jednoduše stiskněte tlačítko na rámečku kamery a kameru můžete ihned vysunout. Můžete tak za běhu měnit objektivy.

Chladič pro odvod tepla

Rámeček kamery je osazen chladičem pro odvod tepla z Core modulu. Kamera je tak lépe chlazena a vy můžete natáčet déle.

Krytka mikrofonu
s větrnou ochranou

Speciální pěnová krytka zamezí silnému proudění větru kolem mikrofonů a zamezí záznamu nepříjemného větrného šumu.

Snadné úpravy videa.

Aplikace Insta360.

Výkonné nástroje pro úpravu videa na dosah ruky. Nechte umělou inteligenci automaticky upravovat váš záznam s pomocí šablon, nebo svůj záznam vyšperkujte manuálně s pomocí celé řady vychytaných funkcí.

Snap Wizard

Nejsnazší a nejrychlejší způsob úpravy vašich 360 videí.

Měňte kompozici pomocí otáčení telefonu nebo táhnutím prstem. Všechny vaše úpravy jsou okamžitě uloženy. Exportujte videa a sdílejte je pomocí několika kliknutí.

Další způsoby kompozice.

Keyframe
Deep Track 2.0
Auto Frame

Přeberte otěže a komponujte video s absolutní kontrolou. Kliknutím přidáte “keyframe” a hned můžete měnit úhel záběru dle libosti. Označte osobu, zvíře nebo jiný objekt. Umělá inteligence se postará o zbytek a automaticky udrží označený objekt ve středu záběru. Nejste si jisti kam kameru namířit? Funkce Auto Frame vybere nejlepší záběry z vašeho 360 videa za vás, máte tak na výběr řadu automaticky nakomponovaných záběrů.

FlashCut. Intuitivní šablony pro automatickou úpravu vašich širokoúhlých videí. Vyberte si šablonu a nechte umělou inteligenci video upravit za vás, přesně do rytmu hudby.

Shot Lab. Klonování, hyperlapsy, rotace, stop motion videa… Shot Lab umí všechno. Vyšperkujte svá videa složitými efekty s pomocí umělé inteligence. Stačí nahrát váš 360stupňový záběr do telefonu, vybrat efekt a hotovo!

Cinelapse
Center Stage
Clone Loop
Freeze Throw

Další epické funkce aplikace Insta360.

PROZKOUMAT

Profesionální postprodukce na stolním počítači. V přepracovaném Insta360 Studiu jsou úpravy ještě snazší. Nebo svá videa můžete upravovat přímo v Adobe Premiere Pro, pro plynulé workflow.

Víc než jen akční kamera.

Živé streamování
Webkamera

Sdílejte své zážitky živě s pomocí 360 objektivu. Záběr si můžete nakomponovat sami, nebo nechte publikum ponořit se do pohlcujícího živého 360° streamu.2 Ať už pracujete z domu nebo z kanceláře, ke svému počítači můžete připojit kterýkoliv objektiv pro ultra-širokoúhlé videohovory s vysokým rozlišením.3

Připravena na cokoliv.

Akční kamera
vše v jednom.


Vylepšete svůj setup.

Samolepicí krytky objektivu

Chraňte objektivy vašeho 360 modulu se samolepicími krytkami.

KOUPIT

Rychlá čtečka

Přenášejte soubory jednoduše a rychle do vašeho telefonu.

KOUPIT

Větší baterie

Prodlužte dobu natáčení s pomocí 2380mAh baterie.

KOUPIT

Sáňky pro příslušenství

Připevněte ke své kameře externí mikrofon nebo světlo.

KOUPIT

Adaptér mikrofonu

Vylepšete váš audiozáznam pomocí adaptéru s 3.5mm vstupem pro externí mikrofon.

KOUPIT

Rámeček kamery

S novým rychloupínacím rámečkem můžete kameru připevnit jednoduše kamkoliv.

KOUPIT

Podvodní pouzdro pro 4K Boost objektiv

Potápějte se hlouběji. Vodotěsné do 60 m.

JIŽ BRZY

Sada ND filtrů

Vyvážené barvy a kontrast za jakéhokoliv počasí.

JIŽ BRZY

Vyberte si objektivy.

Nejlepší nabídka

Twin Edition

14 990 Kč 360° + širokoúhlý objektiv v jednom balení.

KOUPIT

4K Edition

8 990 Kč Pro tradiční FPV videa.

KOUPIT

1-Inch Edition

14 990 Kč Ještě vyšší kvalita obrazu.

KOUPIT

Máte původní ONE R?

Pokud již vlastníte původní ONE R, využijte výhody modulární konstrukce kamery a upgradujte vaše objektivy a mody postupně.

Co je nového u ONE RS?

Hodně! ONE RS je osazena zcela novým výkonným 4K objektivem společně s novým Core modulem, baterií a rámečkem. Tady jsou největší vylepšení:

4K Boost objektiv: Toto je vylepšený 4K širokoúhlý objektiv. Díky většímu 1/2” čipu s rozlišením 48MP pořizuje detailnější 4K 60 fps videa 48 MP fotografie. K dispozici jsou dva nové inovativní režimy pro natáčení: 6K širokoúhlý režim pro videa s vysokým rozlišením v poměru stran 2.35:1 a aktivní HDR pro lepší reprodukci stínů a přepalů v akčních videích.

ONE RS Core modul: Zcela nový ONE RS Core modul se pyšní novým procesorem pro ještě lepší stabilizaci FlowState přímo v kameře, o 50% rychlejším přenosem videí přes WiFi a extra mikrofonem pro lepší záznam zvuku. Nově RS Core modul nabízí také Instant Zoom a rychlé menu.

ONE RS baterie a rámeček kamery: Nová baterie ONE RS je o 21% větší, než původní baterie ONE R. Rámeček kamery je přepracovaný tak, aby se do něj vešla větší baterie a způsob vkládání kamery do rámečku je nyní snazší s pomocí nového tlačítka pro rychlé otevření rámečku. Rámeček je navíc vybaven chladičem pro lepší odvod tepla z kamery a pěnovými krytkami mikrofonů.

Širokoúhlý objektiv s palcovým čipem je ten samý, jako u ONE R.

Můžu používat 4K Boost objektiv s mým původním ONE R Core modulem?

Podpora pro 4K Boost objektiv bude k dispozici v rámci aktualizace firmwaru kamery ONE R. S nadcházejícími aktualizacemi budou moci uživatelé využívat většinu výhod nového objektivu, včetně většího 1/2” čipu, 48MP fotografií a aktivního HDR.

Můžu používat nový ONE RS Core modul s mými původními objektivy a mody pro ONE R?

Ano, vaše objektivy a mody pro ONE R můžete používat i s novým ONE RS Core modulem. Můžete využívat všech výhod nového Core modulu, například nový procesor, vylepšenou in-camera stabilizaci obrazu FlowState, o 50% rychlejší WiFi přenos, vylepšený záznam zvuku, Instant Zoom a rychlé menu. Při použití širokoúhlého 4K modulu navíc můžete natáčet ve 4K při 60fps v režimu FlowState. Pro optimální zážitek doporučujeme používat nový ONE RS Core modul společně s novou baterií pro ONE RS a ONE RS rámečkem.

Můžu používat novou ONE RS baterii s mým původním ONE R Core modulem?

Ano, novou baterii pro ONE RS můžete používat společně s původním ONE R Core modulem a ONE R objektivy a mody. Nicméně nová ONE RS baterie není kompatibilní se starým rámečkem kamery ONE R, kvůli větším rozměrům a kapacitě. Pokud chcete používat původní ONE R Core modul s novou baterií pro ONE RS, pořiďte si prosím nový rámeček kamery ONE RS, který má navíc přepracované zamykání kamery, chladič pro odvod tepla a zabudovanou pěnovou krytku mikrofonu.

4K Boost objektiv

360 objektiv

Objektiv s 1" čipem

4K Boost objektiv

360 objektiv

Širokoúhlý objektiv s palcovým čipem

Clona

F2.4

F2.0

F3.2

Ekvivalentní ohnisková vzdálenost (35 mm)

16mm

7.2mm

14.4mm

Rozlišení fotografií

8000x6000 (4:3)
8000x4500 (16:9)
4000x3000 (4:3)
4000x2250 (16:9)

6080x3040 (2:1)

5312x3552 (3:2)
5312x2988 (16:9)

Rozlišení videí

[email protected]/24fps
(v 6K širokoúhlém režimu)
[email protected]/25/30fps,
[email protected]/25/30/50/60fps,
[email protected]/25/30/60/100fps,
[email protected]/25/30/60/120/200fps

[email protected]/25/24fps,
[email protected]/30fps,
[email protected]

[email protected]/25/24fps
(v širokoúhlém režimu)
[email protected]/25/30fps,
[email protected]/25/30/50/60fps,
[email protected]/25/30/60fps,
[email protected]/25/30/60/120fps

Formát fotografií

· jpg
· RAW (dng) (k exportování RAW souborů na PC/Mac je potřeba další software)

· insp
· RAW (dng) (k exportování RAW souborů na PC/Mac je potřeba další software)

· jpg
· RAW (dng) (k exportování RAW souborů na PC/Mac je potřeba další software)

Formát videí

· mp4 (Soubory s předponou "PRO_", prosím importujte do aplikace/Studio pro úpravy poměrů stran a post-FlowState stabilizaci videa)

· insv (lze exportovat pomocí mobilní aplikace nebo Studio Insta360 na PC)

· mp4 (Soubory s předponou "PRO_", prosím importujte do aplikace/Studio pro úpravy poměrů stran a post-FlowState stabilizaci videa)

Fotografické režimy

Standard, HDR, Interval, Night Shot, Starlapse, Burst, PureShot

Standard, HDR, Interval, Night Shot, Starlapse, Burst, PureShot

Standard, HDR, Interval, Night Shot, Starlapse, Burst, PureShot

Video režimy

Standardní video, Slow Motion, aktivní HDR, časosběr, TimeShift, nahrávání do smyčky, 6K širokoúhlý režim

FlowState (in-camera stabilizace)
post-FlowState (stabilizace v aplikaci)

Standardní video, HDR, časosběr, TimeShift, Bullet Time, nahrávání do smyčky

Standardní video, Slow Motion, časosběr, TimeShift, nahrávání do smyčky, širokoúhlý režim

FlowState (in-camera stabilizace)
post-FlowState (stabilizace v aplikaci)

Barevné profily

Standard, živý, LOG

Standard, živý, LOG

Standard, živý, LOG

Hmotnost

125.3g

135.3g

163g

Rozměry (Š x V x H)

70.1x49.1x32.6mm

70.1x49.1x43mm

78.7x55.7x47.2mm

Doba provozu

75 minut
*testováno v laboratorním prostředí [email protected] FlowState režim

82 minut
*testováno v laboratorním prostředí [email protected] režim

84 minut
*testováno v laboratorním prostředí [email protected] post-FlowState režim

Max. bitrate videa

100Mbps

100Mbps

100Mbps

Gyroskop

6-osý gyroskop

6-osý gyroskop

6-osý gyroskop

Kompatibilní mobilní zařízení

iOS zařízení:
Kompatibilní s iOS mobilními zařízeními s čipy A11 nebo vyššími a s iOS verzí 11.0 nebo vyšší, včetně iPhone SE 2, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPad Air (2020), iPad Pro a novějšmi modely iPad.

Android zařízení:
Kompatibilní s Android mobilními zařízeními, které splňují následující požadavky, včetně:
• Android zařízení s čipy Kirin 980 nebo vyššími, včetně Huawei Mate 20, P30 nebo novější modely.
• Android zařízení s čipy Snapdragon 845 nebo vyššími, včetně Samsung Galaxy S9, Xiaomi Mi 8 nebo novější modely.
• Android zařízení s čipy Exynos 9810 nebo vyššími, včetně Samsung Galaxy S9, S9+, Note9 nebo novější modely
• Android zařízení s čipy Tensor, včetně Google Pixel 6.


Pozn.:
1. Zařízení která nesplňují požadavky výše mohou s aplikací Insta360 pracovat, nicméně výkon při použití některých funkcí využívající umělé inteligence bude suboptimální.
2. Při testování bylo zjištěno, že telefony s čipy Qualcomm SDM765 5G mají nedostatečnou kapacitu pro hardwarové dekódování videa a nejsou podporovány, například Oppo Reno 3 5G.
3. Instalace aplikace vyžaduje mobilní zařízení s 64bitovým operačním systémem. Na 32bitové operační systémy nelze aplikaci instalovat.
4. Funkce Snap Wizard je kompatibilní s iPhone 8 nebo novějšími modely (A11 nebo vyšší); iPady s M1 čipy; a Android zařízeními s čipy Kirin 990 nebo vyššimi (např. Huawei Mate 30 a vyšší), Snapdragon 855 nebo vyššími (např. Google Pixel 4/Xiaomi Mi 9 a vyšší), nebo čipy Exynos 990 a vyššimi (např. Samsung Galaxy S20 a vyšší).

Živé streamování

360 Live, Reframe Live (streamující si volí kompozici)

Kompenzace expozice

±4EV

±4EV

±4EV

Rozsah ISO

Fotografie: 100-6400
Video: 100-6400

Fotografie: 100-3200
Video: 100-3200

Fotografie: 100-3200
Video: 100-3200

Rychlost závěrky

Fotografie: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - až na limit fps

Fotografie: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - až na limit fps

Fotografie: 1/8000 - 120s
Video: 1/8000 - až na limit fps

Vyvážení bílé

2000K-10000K

2000K-10000K

2000K-10000K

Audio režimy

· Redukce šumu
· Směrové vylepšení
· Stereo

· Redukce šumu
· Stereo

· Redukce šumu
· Směrové vylepšení
· Stereo

Formát audiostopy

48 kHz, AAC

48 kHz, AAC

48 kHz, AAC

Bluetooth

BLE5.0

BLE5.0

BLE5.0

Wi-Fi

5 GHz, 802.11ac (standardní dosah zhruba 20 metrů, maximální přenosová rychlost 20MB/s)

5 GHz, 802.11ac (standardní dosah zhruba 20 metrů, maximální přenosová rychlost 20MB/s)

5 GHz, 802.11ac (standardní dosah zhruba 20 metrů, maximální přenosová rychlost 20MB/s)

USB

Type-C

*Pozn.: Tato kamera podporuje pouze USB spojení s Android zařízeními (Micro-USB nebo typ C). Nepodpooruje USB spojení s iOS zařízeními. Kamera plně podporuje bezdrátové spojení s iOS i Android zařízeními.

Type-C

*Pozn.: Tato kamera podporuje pouze USB spojení s Android zařízeními (Micro-USB nebo typ C). Nepodpooruje USB spojení s iOS zařízeními. Kamera plně podporuje bezdrátové spojení s iOS i Android zařízeními.

Type-C

*Pozn.: Tato kamera podporuje pouze USB spojení s Android zařízeními (Micro-USB nebo typ C). Nepodpooruje USB spojení s iOS zařízeními. Kamera plně podporuje bezdrátové spojení s iOS i Android zařízeními.

MicroSD karta

Doporučujeme MicroSD karty s formátováním exFAT s UHS-I bus rozhraním a certifikací pro záznam videa V30 (je vyžadována tato certifikace, ne nižší nebo vyšší) a s maximální kapacitou 1TB.

Doporučujeme MicroSD karty s formátováním exFAT s UHS-I bus rozhraním a certifikací pro záznam videa V30 (je vyžadována tato certifikace, ne nižší nebo vyšší) a s maximální kapacitou 1TB.

Doporučujeme MicroSD karty s formátováním exFAT s UHS-I bus rozhraním a certifikací pro záznam videa V30 (je vyžadována tato certifikace, ne nižší nebo vyšší) a s maximální kapacitou 1TB.

Kapacita baterie

1445mAh

1445mAh

1445mAh

Způsob nabíjení

USB typ-C

USB typ-C

USB typ-C

Doba nabíjení

65 minut (vypnutá kamera)

65 minut (vypnutá kamera)

65 minut (vypnutá kamera)

Rozsah provozních teplot

-20℃ to 40℃

-20℃ to 40℃

-20℃ to 40℃

  1. Insta360 ONE RS je vodotěsná do hloubky 5m v sestavené podobě (všechny moduly jsou do sebe uzamčeny pomocí rámečku kamery). Při potápění do větších hloubek nebo při natáčení vodních sportů (např. při surfování) použijte podvodní pouzdro a povolte 360stupňové spojování obrazu. Při podvodním používání kamery si důkladně prostudujte pokyny v manuálu.
  2. Uživatelé iOS zařízení se musí ke kameře připojit bezdrátově a pro stream používat mobilní data. Podporované platformy jsou Facebook a YouTube nebo lze streamovat přes RTMP URL.
  3. Podporované platformy pro videohovory zahrnují, ne však výlučně, Zoom, OBS, Microsoft Teams, BlueJeans a Lifesize.