Nová generace mapování

DJI od základu přehodnotila svoji technologii a přetvořila svoje systémy tak, aby dosáhla lepšího standardu přesnosti - Phantom 4 RTK poskytuje zákazníkům data s přesností na centimetry, což eliminuje množství jiných dodatečných kontrol.

 • 1cm + 1ppm
  Přesnost horizontálního pozicování RTK

 • 1,5 cm + 1 ppm
  Přesnost vertikálního pozicování RTK

 • 5 cm*
  (* Při letu ve výšce 100 m, 2,7 cm GSD, slunečno.)
  Absolutní horizontální přesnost
  fotogrametrických modelů

* Při letu ve výšce 100 m, 2,7 cm GSD, slunečno.

Poziční systém s centimetrovou přesností

Nový RTK modul je integrován přímo do letounu a poskytuje polohovací data v reálném čase s centimetrovou přesností. Kromě optimalizované bezpečnosti letu a přesného sběru dat ukládá Phantom 4 RTK údaje ze satelitního pozorování pro post-procesní kinematiku (PPK), kterou lze provádět pomocí služby DJI Cloud PPK Service *. Phantom 4 RTK snadno přizpůsobíte jakémukoli pracovnímu postupu. Poziční systém můžete připojit k mobilní stanici High Precision GNSS D-RTK 2 nebo NTRIP (síťový přenos RTCM prostřednictvím internetového protokolu) pomocí 4G dongle nebo WiFi hotspotu.

*Služba DJI Cloud PPK Service není v současné době k dispozici v USA, Kanadě, Hongkongu a Macau. Podpora bude brzy k dispozici. Další informace o službě a bezplatné zkušební verzi získáte u místního prodejce.

Shromažďování dat pomocí TimeSync

Nový systém TimeSync napomáhá tomu, aby byl polohovací modul Phantom 4 RTK plně využitý. TimeSync nepřetržitě synchronizuje dálkový ovladač, kameru a modul RTK. Jeho další funkcí je zajistit, aby každá fotografie měla co nejpřesnější metadata a zaznamenává údaje o poloze ohniska objektivu - optimalizuje výsledky pomocí fotogrammetrie a umožňuje získávat polohová data s centimetrovou přesností.

Precizní zobrazovací systém

Skvělá obrazová data skrze 1-palcový 20 megapixelový CMOS snímač. Mechanická závěrka umožňuje bezproblémové mapování terénu a pravidelný sběr dat. S Phantom 4 RTK můžete bez obav pořizovat snímky i v pohybu a bez rizika rozmazání. Díky vysokému rozlišení může Phantom 4 RTK velikosti pozemního vzorku (GSD) 2,74 cm ve výšce letu 100 metrů. Aby každý Phantom 4 RTK nabídl bezkonkurenční přesnost, prochází každý objektiv fotoaparátu přísným procesem kalibrace s parametry uložené do metadat každého obrázku, což umožňuje každému uživateli úpravu pomocí post-procesního software.

Jako stvořený pro zeměměřiče

Nabízí řadu kontrolních schémat a doplňkových technologií. DJI Phantom 4 RTK je vyvinut tak, aby poskytoval efektivnější výsledky průzkumů.

Účelová aplikace

Dálkový ovladač s vestavěnou obrazovkou společně s aplikací DJI GS RTK poskytují uživatelům efektivní kontrolní schéma pro letecké projekty a sběr dat. Aplikace GS RTK umožňuje pilotům intuitivně ovládat jejich Phantom 4 RTK. K dipozici jsou různé plánovací režimy včetně 2D a 3D fotogrammetrie, Waypoint Flight, Terrain Awareness, Block Segmentation* a další. Umožňuje také importovat KML/KMZ soubory pro optimalizaci pracovních postupů. Díky vestavěnému 5,5 palcovém HD displeji mohou piloti snadno sledovat a plánovat svoje projekty.

*V některých zemích předpisy nedovolují ovládání více letadel při provádění blokové segmentace nebo vyžadují zvláštní schválení. Bez ohledu na to, kde s letounem pracujete, konzultujte a dodržujte příslušná pravidla.

Využijte i aplikace třetích stran

Díky dálkovému ovladači SDK mají piloti, kteří mají zkušenosti s používáním aplikací třetích stran, přístup ke komplexnímu ekosystému aplikací určených pro drony. Dají se tak připojit kompatibilní zařízení Android nebo iOS a nainstalovat libovolnou aplikaci kompatibilní s DJI Mobile SDK. Váš letoun tak využijete opravdu na maximum.

Přenosový systém OcuSync

Užijte si stabilní a spolehlivý přenos HD videa na vzdálenost až 7 km. Jistě to oceníte při mapování větších oblastí*.

*Bez překážek, bez okolního rušení, pokud je v souladu s FCC. Specifikace maximálního letového rozsahu je dána a odolností a rozsahem rádiového spojení. Pokud není uvedeno jinak, létejte s dronem vždy v dohledu.

Bezproblémová kompatibilita s mobilní stanicí D-RTK 2

Podpořte své mise Phantom 4 RTK pomocí mobilní stanice D-RTK 2 - poskytněte dronu v reálném čase diferenciální data a vytvořte přesné geodetické řešení, nebo získejte přesné souřadnice polohy, pokud se použije jako rover RTK. Robustní design mobilní stanice a přenosový systém OcuSync zajišťují, že můžete s přístrojem Phantom 4 RTK získat přesná data na úrovni centimetru za jakýchkoli podmínek.

Začněte se svými projekty už dnes

Díky vestavěné aplikaci pro plánování letů (GS RTK) a snadné metodě sběru dat RTK (RTK Network nebo D-RTK 2 Mobile Station) mají piloti k dispozici kompletní řešení pro jakýkoli sledovací, mapovací nebo inspekční pracovní projekt. Stačí jen vybalit a začít.