Smart Generator

S chytrým generátorem od Ecoflow si můžete být jisti, že vám energie nedojde ani při delších výpadcích elektrického proudu. Stačí propojit s bateriovou stanicí DELTA Max nebo DELTA Pro a generátor už se postará o to, aby byla stanice vždy dobitá a připravená k použití. V porovnání s obdobnými produkty šetří generátor EcoFlow efektivně palivo a dosahuje menších ztrát energie při dobíjení bateriových stanic tak, že je dobíjí přímo stejnosměrným proudem.

Záložní energie Záložní energie

Záložní
zdroj energie

Ovládání pomocí aplikace Ovládání pomocí aplikace

Ovládání pomocí
mobilní aplikace

Větší efektivita Větší efektivita

Vyšší
efektivita

LCD displej LCD displej

LCD
displej

Vytvořeno pro případ nouze

V porovnání s tradičními generátory nabízí chytrý generátor EcoFlow lepší využití paliva a menší ztráty energie při nabíjení generátorů DELTA Pro nebo DELTA Max. Toho dosahuje přímým dobíjením bateriových stanic stejnosměrným proudem.

Vytvořeno pro případ nouze Vytvořeno pro případ nouze

Zvládne více

V nouzových situacích věci většinou nejdou tak, jak by si člověk představoval. A proto je dobré mít při ruce něco, co vám alespoň trochu usnadní nepříjemnou situaci, jako je právě náhlý výpadek proudu. Generátor EcoFlow vám nejen dobije bateriovou stanici, ale díky vestavěné standardní AC zásuvce můžete napájet další zařízení zatímco se vaše stanice DELTA Max nebo DELTA Pro dobíjí pomocí přídavné externí baterie.

Zvládne více Zvládne více

S EcoFlow máte vždy několik možností

Mít možnost volby je bezesporu skvělé. A proto Smart Generator můžete nahodit hned několika způsoby. V případě, že se nacházíte v blízkosti jednotky, můžete ji uvést do provozu pomocí elektrického nebo tahového startéru. V momentě, kdy vám situace neumožňuje vyjít ven, nebo se vám zkrátka jen nechce z tepla do zimy, nastartujete generátor pomocí aplikace EcoFlow. Pokud si vše předem správně nastavíte, postará se o sebe generátor EcoFlow úplně sám. Dokáže si ohlídat úroveň nabití bateriové stanice a v případě potřeby se dokáže sám spustit. Po dobití stanice se generátor samozřejmě automaticky také vypne.

S EcoFlow máte vždy několik možností S EcoFlow máte vždy několik možností

Mějte vše pod kontrolou

Díky mobilní aplikaci EcoFlow máte během chvilky pod kontrolou naprosto celé zařízení. Můžete ho ovládat, monitorovat a mít kompletní přístup k nastavení generátoru. Můžete si například zvolit, kdy se má automaticky v případě potřeby spustit.

Mějte vše pod kontrolou Mějte vše pod kontrolou

Dokáže ochránit

Chytrý generátor EcoFlow je vybaven LCD displejem, detekcí a upozorněním na vysokou hladinu CO, upozorněním na nedostatek paliva a automatickým vypnutím. Poskytuje vše, co je potřeba k tomu, abyste zůstali během jeho používání v bezpečí.

Dokáže ochránit Dokáže ochránit

V balení najdete

V balení najdete V balení najdete

1. EcoFlow Smart Generator 2. Kabel pro připojení externí baterie 3. Nálevka na olej 4. Šroubovák 5. Klíč na zapalovací svíčku 6. Kloubové vratidlo 7. Oboustranný klíč 8. Uživatelský manuál

Často kladené dotazy

Smart Generator spolupracuje s mobilní aplikací EcoFlow, takže jej můžete ovládat a monitorovat na dálku. Je vybaven přehledným LCD displejem a není problém předem nastavit jeho automatické spuštění v případě, kdy se bateriová stanice vybije na určitou úroveň.
Chytrý generátor EcoFlow na rozdíl od jiných generátorů nabíjí vaši elektrárnu přímo stejnosměrným proudem. To vede k přibližně 10% zvýšení účinnosti, což šetří čas a peníze.
Přestože je Smart Generator primárně navržen jako záloha bateriových stanic DELTA Pro a DELTA Max, dokáže pracovat i samostatně, jako klasický generátor.
Při extrémních výpadcích proudu máte díky generátoru s plnou nádrží k dispozici dalších 5,4 kWh, které můžete využít pro vaši bateriovou stanici DELTA Pro nebo Max.

Technické specifikace generátoru

Rozměry

597 × 296 × 475 mm

Hmotnost

28,5 kg

Typ

Invertorový generátor

Frekvence

60 Hz

Jmenovité napětí

200~240 V

Jmenovitý výkon

1800 W (1900 W peak)

DC výstupní napětí

42 až 58,8 V

Max. výstupní DC

32 A

Technické specifikace motoru

Model

R80-i

Type

Jednoválec, čtyřtakt, chlazení vzduchem, horní ventil

Zdvihový objem motoru

80 cc

Palivo

Bezolovnatý benzín

Objem palivové nádrže

4 litry

Objem olejové nádrže

0,38 litru

Hladina hluku (ve vzdálenosti 7 metrů)

56~67 dB (při plné zátěži)

Nepřetržitý provoz

až 3,5 h (při plné zátěži)