Solární panel 400 W

Přeměňte sluneční paprsky na čistou, obnovitelnou energii pomocí 400 W přenosných solárních panelů, které jsou ideální pro kempování, obytné vozy, ale i domácí použití.

Univerzální

Bezešvé

Skladné

Snadno se přepravují

Perfektní na cesty

Díky skládací konstrukci a popruhu přes rameno se 400 W solární panel snadno přenáší. Hodí se tedy pro kempování nebo se dá bez problémů uložit v karavanu, pokud jej zrovna nepotřebujete.

Maximální využití

Z přiloženého přepravního pouzdra můžete během chvilky udělat praktický stojan, díky kterému je možné panel nasměrovat co nejefektivněji ke slunci. Z panelu je tak možné vytěžit maximum.

Odolnost v každém směru

Přenosné solární panely jsou vyrobeny z několika vrstev odolných a pružných materiálů. Můžete je tak vzít i do toho nejdivočejšího terénu. Stupeň krytí IP68 chrání solární články před nečistotami, prachem a vodou.

Kompatibilní nejen s bateriovými stanicemi EcoFlow

Připojte se k bateriové stanici EcoFlow a okamžitě začněte s dobíjením. Díky univerzálnímu konektoru MC4 pracují panely také s většinou stanic jiných výrobců.

Stabilní a spolehlivá energie

Připojte 400 W solární panely k bateriové stanici EcoFlow a získejte spolehlivé napájení. Technologie MPPT stanice napomáhá k dosažení konverzního poměru až 22%.

Porovnání produktů

110 W solární panel

Jmenovitý výkon: 110 W
Rozložený: 51,4 x 158 x 2,4 cm
Účinnost 21 až 22%

160 W solární panel

Jmenovitý výkon: 160 W
Rozložený: 68 x 157 x 2,4 cm
Účinnost: 21 až 22%

400 W solární panel

Jmenovitý výkon: 400 W
Rozložený: 106 x 236,5 x 2,4 cm
Účinnost: 22%

V balení najdete

• 400 W solární panel • Pouzdro na přenášení • Uživatelská příručka

Nejčastěji kladené dotazy

Přenosné solární panely představují mimořádně účinný, čistý a obnovitelný způsob nabíjení přenosných bateriových stanic. Solární 400 W panely EcoFlow mají větší výkon než běžné solární panely a díky monokrystalickým článkům jsou také účinnější. Ke stanici DELTA Pro je možné připojit 4x400 W solární panel a využít tak vstup až 1600 W. Bateriové stanice EcoFlow navíc využívají MPPT, který zajišťuje konstantní přísun energie. Na rozdíl od statických solárních panelů lze přenosné solární panely snadno přemisťovat a nastavovat v závislosti na poloze slunce.
Nejvhodnější je umístit přenosné solární panely pod úhlem 30-45 stupňů vzhledem k aktuální poloze slunce. K tomu pomůže přenosné pouzdro, které může po rozložení sloužit také jako stojan.
Pro kempování jsou nejlepší solární panely, které jsou přenosné, skladné a lehké. K bateriové stanici můžete připojit jeden panel nebo i více v závislosti na povoleném solárním vstupu dané stanice a výkonu panelů. Získáte tak energii, která je čistá, ekologická a obnovitelná.

Technické specifikace

Jmenovitý výkon

400 W

Typ článku

Monokrystalický křemík

Účinnost

22,40 %

Rozměry - rozložený

106 x 236,5 x 2,4 cm

Typ konektoru

MC4

Napětí naprázdno

48 V (Vmp 41 V)

Proud nakrátko

11 A (Imp 9,8 A)

Hmotnost

16 kg

Hmotnost (včetně pouzdra)

19 kg