key::Mavic Air 2

Posouvej Hranice

drone

Ultra Čistá Kresba

1/2“ snímač
4K/60fps Video
48MP Fotografie

Rozšířené HDR

Foto
Video
Panoramata

Filmové záběry

8K Hyperlapse
QuickShots

Létej déle

34-min max letový čas
240-min výdrž dálkového ovládání

Létej Chytře a Bezpečně

APAS 3.0 Vyhýbání se Překážkám

Létej Dále
a s Přehledem

OcuSync 2.0 6km 1080p/30fps Přenos Videa

Mavic Air 2 posouvá spojení výkonu, špičkových technologií a kompaktního balení na zcela novou úroveň. Díky inteligentním režimům a nekompromisní kvalitě obrazu jsou dechberoucí letecké záběry na dosah ruky. Bezpečný a chytrý let vám umožní posunout hranice a vy si tak můžete plně užít kreativní tvorbu.

48MP Foto | 4K/60fps Video

6km 1080p Přenos Videa

34-Min Max Letový Čas

FocusTrack

HDR Foto | Video | Panoramata

8K Hyperlapse

Špičkový Obraz

Nová Úroveň Kvality

4K/60fps Video

Skvělé je Snadné

Natáčej letecké záběry jako profesionál díky plynulému 4K/60fps videu. Barevný profil D-Cinelike zachová více detailů pro následnou postprodukci. HEVC (H.265) video kodek pořídí více obrazových dat, zabírá méně místa v úložišti a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledek se tak posouvá na zcela novou úroveň.

HDR Video

Dynamický v základu

Tajemstvím pro dosažení perfektního HDR videa je použití čipu s čtyřnásobnou Bayerovou maskou. Jeden snímek oddělí expoziční hodnoty v jednotlivých částech obrazu a přesně reprodukuje světla a stíny. Snímky jsou dále skládány a vytváří barevně vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahem.

48MP Fotografie

Je To o Detailech

S 1/2 “ CMOS snímačem je Mavic Air 2 schopen zachytit 48MP fotografie. Připravte se posunout vaše letecké záběry na novou úroveň.

Kamera zachycuje fotografie o vysokém rozlišení 48MP, můžete si tak zvětšit všechny detaily záběru.

SmartPhoto

Optimální Expozice

Optimálních výsledků dosáhnete s Mavicem Air 2 a funkcí SmartPhoto, která kombinuje rozeznávání scén, HyperLight a HDR v jednom. Rozeznávání scén nastavuje všechny expoziční parametry kamery pro celou řadu scén a podporuje inteligentní rozeznávání pěti typů scén: západ slunce, oblohu, trávu, sníh a stromy. [1]

Dobré Světelné Podmínky
Špatné Světelné Podmínky
Za dobrých světelných podmínek HDR výrazně zvyšuje dynamický rozsah, upravuje expoziční hodnoty a skládá více fotek do sebe. Vytváří tak propracované vysoce kvalitní kompozitní fotografie.
HyperLight optimalizuje fotografie pořízené za zhoršených světelných podmínek. Výsledný obraz tak má skvělou kresbu a minimum šumu.

HDR Panoramata

Ukaž Všechny Souvislosti

Mavic Air 2 disponuje nejpokročilejším režimem pro panoramata s vysokým dynamickým rozsahem a neuvěřitelně přesnou reprodukcí živých barev.

Inteligentní Funkce

Natáčej Jako pro Film

Mavic Air 2 spojuje výkonnou kameru s inteligentními režimy pro natáčení. Výsledek vám vyrazí dech. Natáčení z ptačí perspektivy nebylo nikdy takto snadné.

FocusTrack

Master the Skies

Professional-quality footage is effortless thanks to FocusTrack. This easy-to-use suite of intelligent tracking modes includes Active Track 3.0, Spotlight 2.0, and Point of Interest 3.0, allowing you to unleash your creativity.

Spotlight 2.0
ActiveTrack 3.0
POI 3.0
Létejte zcela volně s kamerou zacílenou na vybraný objekt.
Jednoduše označte objekt a létejte, o zbytek se postará Mavic Air 2.
Sledování objektů a vyhýbání se překážkám je s novou verzí technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy dřív. Díky lepšímu vyhledávání tras a rychlejší a přesnější predikci trajektorie je sledovaný objekt stále ve středu záběru, i když se pohybuje například za stromem.
POI 3.0 vylepšuje možnosti funkce POI 2.0, obzvláště pak rozeznávání rovných povrchů. Tam kde POI 2.0 mohlo ztratit sledovaný objekt, POI 3.0 je nyní schopno dynamicky sledovat objekty jako auta, lodě nebo osoby.

8K Hyperlapse

Čas a pohyb

Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, můžete tak deformovat čas a prostor a vytvářet tak ohromující záběry. Nejlepší na tom je, že to zvládnete bez složité postprodukce. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, zvolte vhodné místo pro natáčení a aplikace DJI Fly se postará o zbytek. [2]

Course Lock
Free
Waypoint
Circle

QuickShots

Představivost jednoduše

Zachyťte filmové záběry automaticky s funkcí QuickShots. Stačí několik kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a proletí komplikovanou leteckou trasu a zachytí záběr s profesionální kvalitou. Přidejte hudbu, efekty a filtry pomocí intuitivních šablon Story, hotové klipy pak můžete sdílet přímo na sociálních sítích.

Dronie
Circle
Helix
Rocket
Boomerang
Asteroid

Létání a Bezpečnost

Dechberoucí Záběry
a Bezpečný Let

OcuSync 2.0

Absolutní volnost

OcuSync 2.0 umožňuje přenos signálu a FHD 1080p živého náhledu na vzdálenost 6 km přímo z kamery dronu. Vychutnejte si tak volnost pohybu a čistější obraz pro pořízení toho perfektního záběru. [3]

2.4/5.8GHz Přenos ve Dvou Pásmech

Spolehlivý Přenos,
Nerušený Let

Mavic Air 2 podporuje komunikaci ve dvou pásmech 2.4/5.8 GHz a automaticky bezešvě přepíná do pásma s nejnižším zarušením. [4] To výrazně vylepšuje schopnost letounu vypořádat se s rušením v náročných podmínkách a zvyšuje bezpečnost letu.

2.4GHz
5.8GHz

Baterie a Let

Létej Déle

Díky působivému letovému času až 34 minut můžeš zůstat ve vzduchu tak dlouho, dokud nepořídíš ten perfektní záběr. Natáčej rychlé a dynamické záběry díky maximální rychlosti 68 kmh v režimu Sport. [5]

Detekce Překážek

Létej Bezpečněji

Mavic Air 2 vnímá okolní prostředí ve třech směrech: vpředu, vzadu a pod sebou. Pomocné světlo zlepšuje viditelnost a prvek aktivní bezpečnosti v podobě vyhýbání se překážkám je to co potřebujete při posouvání vašich možností.

Vpředu
Vzadu
Pod sebou
Obrazové čidlo přesné do 22 metrů
Obrazové čidlo přesné do 23.6 metrů
Obrazové čidlo, infračervené čidlo. Pomocné světlo pro lepší vizuální pozicování, bezpečné přistání a viditelnost ve vzduchu. Lze manuálně vypínat a zapínat.

Pokročilé systémy pro pilotní asistenci (APAS) 3.0[6] využívají pokročilé mapovací technologie pro plynulé a spolehlivé vyhýbání se překážkám v komplexních prostředích. Schopnost vyhýbat se překážkám a automatické plánování letu je dramaticky vylepšeno oproti předchozím generacím, je tak zvýšena bezpečnost letu a otevírají se další možnosti.

Aplikace DJI Fly

Stříhání bez Námahy

Aplikace DJI Fly umožňuje vytvářet perfektní videa snadněji než kdy dřív. Integrovaný editor videí DJI Mimo nabízí manuální nastavení, pokročilé funkce a intuitivní šablony, můžete tak generovat profesionální kompozice během několika málo vteřin.

Příslušenství

Podpořte Kreativitu

Dálkový Ovladač

Vytvořeno pro Piloty

Zcela nový dálkový ovladač se pyšní působivou baterií, která vystačí na 240 minut provozu[7], ergonomickou konstrukcí a pohodlným ovládáním. S novým držákem telefonu je připevňování telefonu rychlejší a integrované antény pilotovi výrazně usnadňují práci.

ND Filtry

Optimální Nastavení

Mavic Air 2 nabízí dvě řady ND filtrů, které pomáhají s kontrolou expozice a rozšiřují kreativní možnosti. Set filtrů ND 16/64/256 pomáhá s kontrolou rychlosti závěrky v extrémních světelných podmínkách a set ND 4/8/32 umožní pořizovat živé a jasné záběry i při nízkém nastavení ISO. [8]

Poznámky:
1. Fotografie pořízené v režimu SmartPhoto mají rozlišení 12 MP.
2. 8K rozlišení je momentálně dostupné pouze v režimech Free a Waypoint.
3. S přímou viditelností, bez okolního rušení a v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu souvisí se silou přenosového signálu a odolnosti proti rušení.
S dronem létejte vždy tak, abyste s ním udržovali přímý vizuální kontakt, pokud to pravidla pro letový provoz nepovolují jinak.
4. Místní nařízení v určitých regionech nepovolují přenos v pásmu 5.8 GHz.
5. Letový čas je měřen při letu pod úhlem 9° při stálé rychlosti 5.1 m/s, v bezvětří.
6. Funkce APAS 3.0 a FocusTrack nejsou dostupné během natáčení ve 4K při 60, 50 a 48 fps a 1080p při 120 a 240 fps.
7. Výdrž baterie je měřena s Android telefonem v prostředí bez okolního rušení.
8. Filtry ND16/64/256 jsou součástí balení Fly More Combo. Sadu filtrů ND4/8/32 lze zakoupit samostatně.

Při pořizování obrazového materiálu použitého v této prezentaci byly dodržovány veškeré platné zákony a předpisy.

Up Your Game

  • 48MP Fotky & 4K/60fps Video
  • 34-Min Max Letový Čas
  • 6km 1080p Přenos Videa
  • HDR
  • FocusTrack
  • 8K Hyperlapse