Podporované modely


Mavic Mini
Pořizovací cena
999 Kč
Cena za 1. výměnu
40 €
Cena za 2. výměnu
49 €

Mavic 2
Pořizovací cena
3 590 Kč
Cena za 1. výměnu
119 €
Cena za 2. výměnu
139 €

Mavic Pro
Pořizovací cena
3 290 Kč
Cena za 1. výměnu
99 €
Cena za 2. výměnu
139 €

Mavic AIR
Pořizovací cena
2 590 Kč
Cena za 1. výměnu
89 €
Cena za 2. výměnu
119 €

Spark
Pořizovací cena
1 890 Kč
Cena za 1. výměnu
49 €
Cena za 2. výměnu
69 €

Phantom 4 PRO
Pořizovací cena
4 590 Kč
Cena za 1. výměnu
139 €
Cena za 2. výměnu
209 €

Phantom 4 PRO V2
Pořizovací cena
4 590 Kč
Cena za 1. výměnu
139 €
Cena za 2. výměnu
209 €

Phantom 4 Advanced
Pořizovací cena
4 290 Kč
Cena za 1. výměnu
129 €
Cena za 2. výměnu
189 €

Osmo Pocket
Pořizovací cena
990 Kč
Cena za 1. výměnu
29 €
Cena za 2. výměnu
39 €

Osmo Action
Pořizovací cena
990 Kč
Cena za 1. výměnu
29 €
Cena za 2. výměnu
39 €

Inspire 2
Pořizovací cena
9 190 Kč
Cena za 1. výměnu
239 €
Cena za 2. výměnu
379 €

Zenmuse X7
Pořizovací cena
13 490 Kč
Cena za 1. výměnu
469 €
Cena za 2. výměnu
569 €

Zenmuse X5S
Pořizovací cena
5 990 Kč
Cena za 1. výměnu
179 €
Cena za 2. výměnu
269 €
· Nový neaktivovaný model.
· Model aktivovaný méně než 48 hodin.
· Model, pro který byla aktivace DJI Care Refresh schválena firmou DJI po dodání požadovaného videa demonstrujícího bezvadný stav produktu.
· Model, který byl opraven v autorizovaném servise DJI (Do 72 hodin po provedení opravy)
· Kapesní zařízení aktivované méně než 30 dní.

Situace


Chyba pilota

Přerušení signálu

Kolize

Poškození vodou

Poškození pádem

Postup při výměně


Došlo k nehodě
 
»
Online požadavek na opravu
(www.dji.com/service/repair)
»
Zaslání do servisního centra
 
»
Poplatek za výměnu
 
»
Doručení zdarma
 

FAQ

1. Co je to DJI Care Refresh?
DJI Care Refresh je služba, která kryje škody vzniklé na vašem produktu DJI a která vám přinese větší klid při každém letu. DJI Care Refresh je platná po dobu 12 měsíců a nabízí až dvě plné náhrady za další poplatek, pokud dojde k poškození vašeho produktu během běžného používání. Pokaždé, když požádáte o výměnu, obdržíte náhradní jednotku, která je nová nebo v ekvivalentní kvalitě stávající jednotky z hlediska výkonu a spolehlivosti.
2. Jak mohu zakoupit DJI Care Refresh pro můj Inspire 2?
Služba DJI Care Refresh je dostupná zvlášť pro Inspire 2, kamery Zenmuse X4S a Zenmuse X5S. Pokud jste si zakoupili více než jednu kameru, DJI Care Refresh lze zakoupit pro každou z nich.
3. Jak mohu zakoupit a uplatnit DJI Care Refresh pro můj Mavic 2

DJI Care Refresh můžete zakoupit na stránkách www.stablecam.com

Aktivaci služby DJI Care Refresh lze provést následovně:
1. Navštivte oficiální stránku https://support.dji.com/care/active, zadejte aktivační kód zakoupeného DJI Care Refresh a poté jej spárujte se sériovým číslem dronu.

Pro provedení výměny modelu navštivte oficiální stránky DJI - Support - Repair Services - Online Repair Request
Autorizovaný servis DJI vás požádá o popis závady a poskytnutí potřebných informací. Servis DJI poté provede diagnostiku zařízení a zašle vám cenovou kalkulaci opravy/výměny.
Pokud zvolíte možnost Express, nebude provedena diagnostika a vyměněné zařízení Vám bude zasláno dříve než za normálních podmínek.
Po úspěšném zažádání o výměnu zašlete Vaše zařízení do Autorizovaného servisu DJI. Sériové číslo vyměněného produktu bude automaticky provázáno s původním sériovým číslem tak, aby další případné opravy nebyly ovlivněny změnou sériového čísla.

4. Mohu uplatnit DJI Care Refresh, když byla provedena výměna kamery u mého Mavica 2?
Ano. Služba DJI Care Refresh umožňuje výměnu gimbalu u modelu Mavic 2. Se službou DJI Care Refresh máte nárok na 2 výměny zařízení. Služba DJI Care Refresh se vztahuje na následující díly: Letoun, závěs kamer, akumulátor a vrtule. Tato služba není vázána na původní sériové číslo závěsu kamery. Při výměně závěsu kamery Mavic 2 v oficiálním servisním středisku DJI* bude nové sériové číslo závesu kamery opět provázáno se sériovým číslem původním.
*To zahrnuje Autorizovaný servis DJI a Doporučená servisní střediska DJI
5. Mohu v rámci služby DJI Care Refresh požádat o záměnu závěsu kamery Mavic 2 Pro za Mavic 2 Zoom?
Ne. DJI Care Refresh se nevztahuje na záměnu závěsu kamery za jiný typ. O tuto záměnu lze požádat mimo službu DJI Care Refresh. DJI Care Refresh se vztahuje pouze na výměnu závesu kamery za stejný typ. Pokud uplatníte službu např. pro Mavic 2 Pro, bude provedena výměna závěsu kamery pro Mavic 2 Pro.
6. Mohu zakoupit DJI Care Refresh pro novou neaktivovanou kameru, když můj Inspire 2 byl aktivován před více než 48 hodinami?
DJI Care Refresh lze zakoupit pro kteroukoliv kameru, která nebyla aktivována nebo není aktivována déle jak 48 hodin. Délka platnosti služby DJI Care Refresh je stanovena datem, které obdržíte spolu s podmínkami služby emailem poté, co jste službu zakoupili.
7. Které díly jsou kryty službou DJI Care Refresh a lze je vyměnit?
Řada Mavic a Spark: letoun, závěs kamery, kamera, akumulátor a vrtule.
Phantom 4 Pro a Phantom 4 Advanced: letoun, závěs kamery, kamera a vrtule.
Inspire 2: letoun a vrtule.
Zenmuse X4S, Zenmuse X5S a Zenmuse X7: závěs kamery a kamera.
Poté, co si podáte žádost o výměnu, zašlete DJI díl, který je třeba vyměnit.
Osmo Action: Kamera a akumulátor
Osmo Pocket: Závěs kamery a kamera
8. Jaký je rozdíl mezi DJI Care Refresh a DJI zárukou na produkt? Záruka na produkt DJI není platná bez zakoupení DJI Care Refresh?
Záruka na produkt garantuje opravu výrobcem pokud se u výrobku vyskytnou vady. DJI Care Refresh umožňuje provést výměnu letounu, vrtulí nebo akumulátoru, pokud dojde k jeho poškození při běžném provozu. Standardní záruku můžete využívat, aniž byste si zakoupili DJI Care Refresh, nicméně se službou DJI Care Refresh můžete výrazně snížit náklady na opravy. Navíc, pokud jsou náklady na opravu kryty standardní zárukou, výše krytí službou DJI Care Refresh se nemění.
9. Mohu obnovit službu DJI Care Refresh, jakmile vyprší její platnost? Kolikrát mohu k mému letounu pořídit službu DJI Care Refresh?
Nemůžete. V současnosti je možné pro jeden produkt zakoupit službu DJI Care Refresh pouze jednou. Platnost služby nelze po vypršení prodloužit.
10. Jak mohu vyměnit svůj letoun krytý službou DJI Care Refresh?
DJI Care Refresh je spárována se sériovým číslem (S/N) výrobku. Pokud chcete produkt vyměnit, kontaktujte podporu DJI telefonicky, emailem nebo na live chatu. Poté podle instrukcí podpory DJI výrobek zašlete do určeného servisního střediska DJI. Servisní technik následně provede posouzení škody a zašle vám fakturu. Po obdržení faktury můžete výrobek nechat opravit nebo jej výměnit v rámci služby DJI Care Refresh. Po zaplacení servisního poplatku, jehož výše je uvedena v smluvním ujednání DJI Care Refresh, obdržíte jednotku, která je nová nebo v ekvivalentní kvalitě stávající jednotky z hlediska výkonu a spolehlivosti. Náhradní S/N bude automaticky spárováno s vaší službou DJI Care Refresh.
11. Zakoupil jsem službu DJI Care Refresh, musím ji spárovat s mým výrobkem?
Pokud jste zakoupili výrobek a přiobjednali jste si DJI Care Refresh v obchodě DJI, nemusíte službu s výrobkem znovu párovat. Pokud jste zakoupili službu DJI Care Refresh samostatně v obchodě DJI, musíte zadat S/N vašeho výrobku podle stránky s nápovědou. Pokud jste zakoupili aktivační kartu DJI Care Refresh, musíte zadat aktivační kód a S/N výrobku na adrese http://store.dji.com/active-care pro aktivaci služby DJI Care Refresh.
12. Kde naleznu S/N letounu a závěsu kamery?
U produktů řady Mavic naleznete S/N letounu na vnitřní straně prostoru pro akumulátor. Při zakoupení služby DJI Care Refresh byste měli zadat pouze S/N letounu. U produktu Inspire 2 naleznete S/N letounu na ocasu. U kamer Zenmuse X4S a X5S naleznete S/N na samotném závěsu. U produktů řady Phantom 4 naleznete S/N letounu uvnitř prostoru pro akumulátor. Při zakoupení služby DJI Care Refresh byste měli zadat pouze S/N letounu.

13. Můj letoun spadl do vody. Bude výměna kryta službou DJI Care Refresh?
Poškození způsobené po kontaktu výrobku s vodou je kryto službou DJI Care Refresh. Produkt poškozený vodou lze vyměnit v rámci služby DJI Care Refresh.
14. Umožňuje DJI Care Refresh mezinárodní krytí?
Ne, v současnosti lze DJI Care Refresh uplatnit v zemi, kde byla služba zakoupena. Nicméně se nemusí jednat o stejnou zemi, ve které byl zakoupen letoun. Pokud například zakoupíte letoun v Číně, můžete zakoupit DJI Care Refresh pro Spojené státy. Standardní záruku můžete žádat pouze v Číně, můžete však využít DJI Care Refresh pro výměnu produktu v oficiálním servisním středisku ve Spojených státech.
15. Kde je služba DJI Care Refresh dostupná?
V současnosti je služba DJI Care Refresh dostupná pouze pro zákazníky ve Spojených státech, Kanadě, zemích Evropské unie, Spojeném království, Austrálii, Hong Kongu a pevninské Číně. V obchodě DJI si můžete ověřit, zda-li je služba DJI Care Refresh dostupná ve vaší zemi.
16. V kterých zemích je dostupná telefonická podpora?
Telefonická podpora je v současnosti dostupná pouze ve Spojených státech, Kanadě, zemích Evropské unie, Spojeném království, Hong Kongu a pevninské Číně.

Podmínky služby

Děkujeme, že jste si vybrali DJI Care Refresh. Zakoupením služby DJI Care Refresh potvrzujete, že jste si přečetli, porozuměli a že souhlasíte s těmito podmínkami. SZ DJI Technology Co., Ltd. (dále jen "my" nebo "DJI") vytvořilo službu DJI Care Refresh, abyste měli větší klid při létání. DJI souhlasí s dodáním náhradního výrobku za poplatek, pokud po dobu platnosti služby dojde při běžném provozu k poškození krytého letounu, závěsu kamery a kamery. DJI je ve vztahu s pojišťovnou, která kryje náklady této služby.

I. Rozsah krytí
Pokud při běžném provozu dojde k nechtěnému poškození výrobku, služba DJI Care Refresh nabízí až dvě náhradní jednotky za malý dodatečný poplatek při každém zažádání o výměnu.
U produktu Mavic Pro lze vyměnit letoun, závěs kamery, kameru, akumulátor a vrtule.
U produktů Phantom 4 Pro a Phantom 4 Advanced lze vyměnit letoun, závěs kamery, kameru a vrtule.
U produktu Inspire 2 lze vyměnit letoun a vrtule.
U produktů Zenmuse X4S a Zenmuse X5S lze vyměnit závěs kamery a kameru.
II. Výjimky z krytí
Službu DJI Care Refresh nelze uplatnit v následujícíh případech:
 1. Úplná nebo částečná ztráta letounu, závěsu kamery nebo příslušenství.
 2. Krádež, ztráta nebo opuštění výrobku.
 3. Poškození vzniklé při letu za nevhodných podmínek.
 4. Dálkový ovladač, akumulátor Inspire 2, Phantom 4 Pro a Phantom 4 Advanced, upravující příslušenství.
 5. Úmyslná poškození.
 6. Poškození schránky, která nemají vliv na výkon produktu.
 7. Přímé nebo nepřímé škody způsobené vyšší mocí.
 8. Žádost o výměnu mimo platnost služby.
 9. Dodatečné poplatky způsobené technickými vylepšeními nebo vylepšeními výkonu.
 10. Poškození způsobené úpravami, které nejsou v souladu s doporučeními uvedenými v manuálu k výrobku, nebo použitím nekompatibilního akumulátoru a nabíječe.
 11. Poškození způsobené použitím přislušenství, akumulátorů nebo softwaru třetích stran.
 12. Byla provedena oprava/výměna závěsu kamery v neoficiálním servise DJI
 13. Byla provedna výměna závěsu kamery v oficiálním servise DJI (Tato výjimka neplatí pro Mavic 2)
III. Služba pro výměnu
Služba DJI Care Refresh zahrnuje dvě výměny. Pokud si dvakrát zažádáte o výměnu vašeho produktu, DJI splní podmínky plnění služby DJI Care Refresh. Služba DJI Care Refresh je poté ukončena.
Po výměně se původní produkt stane majetkem DJI a vyměněný produkt vaším majetkem, s krytím platným po zbývající dobu služby.
IV. Doba platnosti služby DJI Care Refresh
Doba platnosti služby DJI Care Refresh je 12 měsíců. Pokud si na oficiálních stránkách DJI zakoupíte produkt se službou DJI Care Refresh, služba začne platit třetí den po datu odeslání. Pokud si na oficiálních stránkách DJI nebo jinde zakoupíte službu DJI Care Refresh samostatně, služba začne platit od data uvedeného v ujednání.
V. Proces výměny
 1. Pokud dojde k poškození vašeho produktu DJI, který je krytý službou DJI Care Refresh, kontaktujte podporu DJI na stránce http://www.dji.com/support, telefonická a online podpora je preferována.
 2. Zašlete váš produkt (včetně letounu, závěsu kamery, vrtulí a akumulátoru) podle záručního plánu DJI Care Refresh, který jste si zakoupili, do určeného servisního střediska DJI podle instrukcí podpory DJI.
  Pokud jste zakoupili DJI Care Refresh (Inspire 2), zašlete letoun a vrtule.
  Pokud jste zakoupili DJI Care Refresh (X4S/X5S), zašlete závěs kamery X4S nebo X5S.
  Pokud jste zakoupili DJI Care Refresh Phantom 4 Pro a Phantom 4 Advanced, zašlete letoun, závěs kamery, kameru a vrtule.
  Pokud jste zakoupili DJI Care Refresh (Mavic Pro), zašlete letoun, závěs kamery, kameru, vrtule a akumulátor.
  Pokud nezašlete požadované části, DJI může požadovat jejich dodatečné zaslání nebo odmítnout vaši žádost o výměnu.
 3. DJI určí, zda-li je produkt krytý službou DJI Care Refresh a zašle vám kalkulaci nákladů na opravu, obdržíte kalkulaci poplatků za výměnu. Jakmile je vaše platba potvrzena, vyměněný produkt vám bude zaslán. Nebo si můžete zvolit úhradu nákladů na opravu vašeho produktu.
 4. Pro Mavic 2: Pokud byla provedena výměna závěsu kamery v oficiálním servise DJI, zašlete letoun společně s vyměněným závěsem. V případě že zašlete vícero závěsů kamery nebo závěs jiný, budete hradit vzniklé náklady na poštovné a diagnostiku.
 5. Se službou DJI Care Refresh máte nárok na 2 výměny zařízení. Při každé výměně máte nárok na výměnu pouze jednoho akumulátoru (Pro řadu Mavic a Spark). V případě že zašlete další příslušenství nebo vícero akumulátoru, budete hradit vzniklé náklady na poštovné a diagnostiku.
 6. Pokud dojde k poškození zařízení v době, kdy je kryté službou DJI Care Refresh, bude Vám zaslána cenová nabídka opravy. Můžete se rozhodnout zařízení nechat opravit dle cenové nabídky nebo zařízení nechat vyměnit službou DJI Care Refresh za poplatek za výměnu. Po potvrzení platby vám bude vyměněné zařízení zasláno.
VI. Ukončení služby DJI Care Refresh
Služba DJI Care Refresh bude ukončena bez předchozího upozornění v těchto případech:
 1. Platnost služby vypršela.
 2. Váš výrobek byl opraven mimo oficiální servisní středisko DJI.
 3. Služba DJI Care Refresh zahrnuje dvě výměny. Pokud si dvakrát zažádáte o výměnu vašeho produktu, DJI splní podmínky plnění služby DJI Care Refresh. Služba DJI Care Refresh je poté ukončena.
 4. Pokud je zjištěno, že zákazník úmyslně poškodil produkt krytý službou DJI Care Refresh, platnost služby je automaticky ukončena a DJI nenabídne náhradu. Pokud je zjištěno, že zákazník způsobuje škody pro vlastní obohacení, DJI si vyhrazuje právo provést právní kroky proti takové činnosti.
VII. Poplatek za výměnu
Služba za výměnu neobsahuje skryté poplatky. Po zakoupení služby DJI Care Refresh obdržíte přednostní odbavení. Pokaždé, kdy zažádáte o výměnu, bude účtován poplatek podle země, ve které jste službu zakoupili.

Severní amerika (Spojené státy & Kanada):
 • Služba DJI Care Refresh (Inspire 2), poplatek za první výměnu je $209, poplatek za druhou výměnu $329.
 • Služba DJI Care Refresh (X4S), poplatek za první výměnu je $49, poplatek za druhou výměnu $69.
 • Služba DJI Care Refresh (X5S), poplatek za první výměnu je $149, poplatek za druhou výměnu $219.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Pro), poplatek za první výměnu je $99, poplatek za druhou výměnu $149.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Advanced), poplatek za první výměnu je $99, poplatek za druhou výměnu $139.
 • Služba DJI Care Refresh (Spark), poplatek za první výměnu je $49, poplatek za druhou výměnu $69.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic 2), poplatek za první výměnu je $119, poplatek za druhou výměnu $139.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro/Mavic Pro Alpine White), poplatek za první výměnu je $79, poplatek za druhou výměnu $129.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro Platinum), poplatek za první výměnu je $89, poplatek za druhou výměnu $139.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Air), poplatek za první výměnu je $69, poplatek za druhou výměnu $99.
 • Služba DJI Care Refresh (X7), poplatek za první výměnu je $379, poplatek za druhou výměnu $529.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Mini), poplatek za první výměnu je $40, poplatek za druhou výměnu $49.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Action), poplatek za první výměnu je $29, poplatek za druhou výměnu $39.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Pocket), poplatek za první výměnu je $29, poplatek za druhou výměnu $39.

Evropská unie (27 zemí), Švýcarsko, Norsko:
 • Služba DJI Care Refresh (Inspire 2), poplatek za první výměnu je €239, poplatek za druhou výměnu €379.
 • Služba DJI Care Refresh (X4S), poplatek za první výměnu je €59, poplatek za druhou výměnu €89.
 • Služba DJI Care Refresh (X5S), poplatek za první výměnu je €179, poplatek za druhou výměnu €269.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Pro), poplatek za první výměnu je €139, poplatek za druhou výměnu €209.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Advanced), poplatek za první výměnu je €129, poplatek za druhou výměnu €189.
 • Služba DJI Care Refresh (Spark), poplatek za první výměnu je €49, poplatek za druhou výměnu €69.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic 2), poplatek za první výměnu je €119, poplatek za druhou výměnu €139.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro/Mavic Pro Alpine White), poplatek za první výměnu je €99, poplatek za druhou výměnu €139.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro Platinum), poplatek za první výměnu je €109, poplatek za druhou výměnu €169.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Air), poplatek za první výměnu je €89, poplatek za druhou výměnu €119.
 • Služba DJI Care Refresh (X7), poplatek za první výměnu je €469, poplatek za druhou výměnu €569.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Mini), poplatek za první výměnu je €40, poplatek za druhou výměnu €49.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Action), poplatek za první výměnu je €29, poplatek za druhou výměnu €39.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Pocket), poplatek za první výměnu je €29, poplatek za druhou výměnu €39.

Spojené království:
 • Služba DJI Care Refresh (Inspire 2), poplatek za první výměnu je £219, poplatek za druhou výměnu £339.
 • Služba DJI Care Refresh (X4S), poplatek za první výměnu je £49, poplatek za druhou výměnu £79.
 • Služba DJI Care Refresh (X5S), poplatek za první výměnu je £159, poplatek za druhou výměnu £239.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Pro), poplatek za první výměnu je £129, poplatek za druhou výměnu £189.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Advanced), poplatek za první výměnu je £119, poplatek za druhou výměnu £179.
 • Služba DJI Care Refresh (Spark), poplatek za první výměnu je £49, poplatek za druhou výměnu £69.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic 2), poplatek za první výměnu je £99, poplatek za druhou výměnu £109.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro/Mavic Pro Alpine White), poplatek za první výměnu je £79, poplatek za druhou výměnu £129.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro Platinum), poplatek za první výměnu je £99, poplatek za druhou výměnu £159.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Air), poplatek za první výměnu je £79, poplatek za druhou výměnu £109.
 • Služba DJI Care Refresh (X7), poplatek za první výměnu je £399, poplatek za druhou výměnu £519.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Mini), poplatek za první výměnu je £39, poplatek za druhou výměnu £45.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Action), poplatek za první výměnu je £29, poplatek za druhou výměnu £39.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Pocket), poplatek za první výměnu je £29, poplatek za druhou výměnu £39.

Austrálie:
 • Služba DJI Care Refresh (Inspire 2), poplatek za první výměnu je AUD $369, poplatek za druhou výměnu AUD $579.
 • Služba DJI Care Refresh (X4S), poplatek za první výměnu je AUD $79, poplatek za druhou výměnu AUD $119.
 • Služba DJI Care Refresh (X5S), poplatek za první výměnu je AUD $269, poplatek za druhou výměnu AUD $399.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Pro), poplatek za první výměnu je AUD $209, poplatek za druhou výměnu AUD $319.
 • Služba DJI Care Refresh (Phantom 4 Advanced), poplatek za první výměnu je AUD $189, poplatek za druhou výměnu AUD $269.
 • Služba DJI Care Refresh (Spark), poplatek za první výměnu je AUD $79, poplatek za druhou výměnu AUD $99.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic 2), poplatek za první výměnu je AUD $159, poplatek za druhou výměnu AUD $169.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro/Mavic Pro Alpine White), poplatek za první výměnu je AUD $139, poplatek za druhou výměnu AUD $199.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Pro Platinum), poplatek za první výměnu je AUD $159, poplatek za druhou výměnu AUD $229.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Air), poplatek za první výměnu je AUD $129, poplatek za druhou výměnu AUD $169.
 • Služba DJI Care Refresh (X7), poplatek za první výměnu je AUD $649, poplatek za druhou výměnu AUD $849.
 • Služba DJI Care Refresh (Mavic Mini), poplatek za první výměnu je AUD $75, poplatek za druhou výměnu AUD $75.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Action), poplatek za první výměnu je AUD $49, poplatek za druhou výměnu AUD $59.
 • Služba DJI Care Refresh (Osmo Pocket), poplatek za první výměnu je AUD $49, poplatek za druhou výměnu AUD $59.

VII. Vrácení a předávání služby DJI Care Refresh
 1. DJI Care Refresh lze zrušit společně s vrácením zakoupeného produktu, podle podmínek pro vrácení DJI.
 2. DJI Care Refresh nelze zrušit, aniž by byl vrácen zakoupený produkt.
 3. DJI Care Refresh nelze po zakoupení předávat.
IX. Osobní údaje
Vyslovujete souhlas s poskytnutím osobních údajů, včetně, nikoliv však výlučně, vašeho jména, emailové adresy, adresy, telefonního čísla, čísla faxu a identifikačního čísla abychom vám mohli poskytnout lepší službu. Zažádáním o službu DJI Care Refresh potvrzujete, že jste si přečeli, porozuměli a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle podmínek na adrese http://www.dji.com/policy.
NEZASÍLEJTE nám prosím SD karty. DJI nenese odpovědnost za jakékoliv škody nebo ztrátu dat a osobních údajů uložených ve vašem zařízení.