Aeroscope


Zatímco popularita dronů se stále zvyšuje, představovala potenciální bezpečnostní výzvy v oblastech, jako jsou letiště, věznice, jaderné elektrárny a různá vládní zařízení a infrastruktura. Tradiční ochrana v těchto místech nemusí být schopna přiměřeně detekovat a sledovat UAV, aby se zabránilo následným nehodám. AeroScope dokáže identifikovat drtivou většinu dronů na trhu, a to sledováním a analýzou jejich elektronických signálů, aby získali důležité informace a umožnily tak uživatelům chránit integritu jejich prostředí citlivého na letadla.

Přehled

AeroScope je komplexní platforma pro detekci dronů, která v reálném čase rychle identifikuje spojení bezpilotního prostředku, shromažďuje informace jako např. letový status, trasa a další. Tento sled monitorových dat pomáhá uživatelům co nejrychleji učinit relevantní odezvu.

* Technologie identifikace dronů se vyvíjí a můžou být předmětem mnoha právních řádů a regulací, které vedou k dalšímu vývoji. Dodržování příslušných zákonů týkajících se užívání AeroScopu v zemi užívání je zodpovědností uživatele.

Stacionární jednotka

Určená pro nepřetržitou ochranu rozsáhlých míst, stacionární jednotka AeroScope podporuje přizpůsobení a konstrukci podle konkrétních požadavků na místo a uživatele, aby zcela pokryla okolní vzdušný prostor. Za ideálních podmínek může systém sledovat okolí až 50 km a získat informace o klíčových informacích z dronů za 2 sekundy.

Monitorovací data mohou být integrována s existujícími bezpečnostními systémy uživatelů, aby bylo možné účinně zajistit integrovaný monitorovací systém.

Tento systém také podporuje veřejný cloud, soukromý cloud a lokální nasazení, schopný splnit specifické potřeby, jako je monitorování mimo lokalitu a segregace dat.

* Poznámka: Rozsah sledování stacionární jednotky je určen typem nainstalovaných antén.

dosah 50 km detailní informace jednoduchá instalace ochrana IP65

Pozemní jednotka


Pozemní jednotka je navržená pro provizorní případy, mobilní rozmístění apod. Celá jednotka je umístěna v kufru, který uživateli umožňuje začít obsluhu v nové, nebo mobilní oblasti. Pozemní jednotka může být napájena z akumulátorů TB50 nebo dostupném zdroji napájení. Použití není závislé na konkrétním místě, poskytuje praktické řešení pro monitorování dronů v mimořádných událostech a pro případy, kdy není k dispozici stacionární jednotka.

praktický 5km radius offline použití

Management systém
a SDK


Řídící systém AeroScope je jádrem komplexního bezpečnostního systému s drony. Díky pokročilé technologii správy informací poskytuje tento systém centrální monitorování, příkazy a vyšetřovací nástroje, integrující data shromážděná z předchozích letů.

AeroScope je komplexní a uživatelsky přívětivý systém, který umožní sledovat drony a pomáhat zajistit bezpečnější veřejný vzdušný prostor. Nabízí také Software Development Kit (SDK) určený k vývoji systému dle specifických požadavků zákazníků a integraci s ostatními systémy.

Informace v reálném čase Playback Analýza dat SDK

Případy užitíLetiště


Vládní území


Věznice


Elektrárny


Zakázané vojenské území


Střežená místa

DJI AEROSCOPE

Bližší informace a poptávky: enterprise@stablecam.com

Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ