AGRAS MG-1

DJI Agras MG-1 je oktokoptéra navržená pro přesnou aplikaci kapalných hnojiv, pesticidů a herbicidů s proměnnou intenzitou postřiku. Agras MG-1 posouvá efektivitu a udržitelnost v zemědělsví na novou úroveň.

Agras MG-1

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Výkonný pohonný systém umožňuje MG-1 nést až 10 kg užitečného zatížení v kapalné podobě, ať už jde o pesticidy nebo hnojiva. Spojení rychlosti a výkonu znamená, že plochu 4000-6000 m2 je možné pokrýt během 10 minut, nebo 40 až 60 krát rychleji než při ručním postřiku. Inteligentní systém postřiku automaticky upravuje intenzitu postřiku dle letové rychlosti tak, aby byl zajištěn rovnoměrný postřik. Takto lze přesně kontrolovat množství pesticidu nebo hnojiva, aby se předcházelo znečištění a aby byl celý proces hospodárný.

NÁDRŽ NA KAPALINU

3-4 Hektary/Hod.

 

10 kg Užitečného zatížení

 
40-60 krát rychlejší než ruční postřik
Agras MG-1

SPOLEHLIVOST A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Vybavení pro použití v zemědělství je vystaveno nadměrné prašnosti a koroznímu prostředí, které vede k vysokým provozním nákladům a zkracuje životnost vybavení. MG-1 je navržen s uzavřeným tělem a efektivním zabudovaným odstředivým chladicím systémem. Za letu proudí vzduch předním nasávacím otvorem, který je vybaven systémem s trojicí filtrů a udržuje prach a velké částice vně zařízení. Vzduch poté prochází každým z osmi ramen letounu k motorům a odvádí teplo ze všech komponent a celé konstrukce. Odvedené teplo je poté rozptýleno do okolního ovzduší. Tento chladicí systém spolu s filtrací vzduchu zvyšuje životnost každého motoru až třikrát.

Agras MG-1

PŘESNÝ POSTŘIK

Trysky pro postřik lze vybrat podle vlastností každé kapaliny pro optimalizaci atomizace, energetické efektivity a spotřeby kapaliny pro postřik. Trysky které jsou součástí MG-1 jsou odolné vůči opotřebení a mohou tak být používány tisíce hodin beze ztrát na efektivitě. MG-1 je vybaven čtyřmi tryskami, každá je umístěna přímo pod motorem. Proud vzduchu, který vytváří vrtule, urychluje postřik a zvyšuje dosah.


Výměnné
trysky

Atomizovaný
postřik

Kompletní
postřik
Agras MG-1

SNADNÉ POUŽITÍ

Integrovaná moderní řídící jednotka přesně reaguje na povely operátora. Lze zvolit ze tří letových módu: Smart mód, mód Manual Plus a Manual mód, na základě terénu a specifických potřebách každého letu.

Smart mód – jednoduše zadejte letovou dráhu pomocí několika tlačítek. Mód Manual Plus – stejné otočky jako ve Smart módu se zde zadávají ručne, vhodné pro pole s nepravidelným tvarem. Pro oblasti se složitějším terénem nebo lety se specifickými podmínkami, lze využít Manual mód.

Agras MG-1

INTELIGENTNÍ PAMĚŤ

MG-1 automaticky zaznamenává svou aktuální polohu a předchozí souřadnice, je tedy možné kdykoliv přerušit let a dále v něm pokračovat, například při výměně akumulátoru nebo doplnění kapaliny. Let může být po dobití akumulátoru nebo doplnění nádrže jednoduše obnoven z posledního bodu uloženého v paměti stroje.


Upozornění prázdné nádrže

Obnovení letu

Ochrana systémových dat

SKLÁDACÍ KONSTRUKCE

MG-1 je navržen se skládací konstrukcí typu Y, kterou lze jednoduše složit bez použití nářadí. Ramena s motory se skládají dovnitř, letoun je pak kompaktní a lze jej snadno převážet, například v kufru. Rám je vyroben z vysoce pevné uhlíkové tkaniny, je tak velmi lehký a zároveň odolný a umožnuje odolat i nejdrsnějším podmínkám.

SLEDOVÁNÍ TERÉNU

Radar integrovaný v řídící jednotce MG-1 dovoluje stroji skenovat terén pod sebou a v reálném čase upravovat výšku nad plodinami s centimetrovou přesností. Hustota postřiku je automaticky upravována při změnách výšky. Je tak zaručena optimální spotřeba kapaliny.

SPECIÁLNÍ DÁLKOVÝ OVLADAČ

Dálkový ovladač je vybavený nejnovějším systémem přenosu Light Bridge 2, který zaručuje ovládání s minimálním zpoždením. Jako samotný letoun, je i ovladač chráněn proti vlhkosti a prachu. Speciálně navržený nízkoenergetický displej dokáže zobrazit důležité informace v reálném čase a vydrží po dlouhou dobu na jedno nabití. Společně s přesnými ovládacímí pákami a funkčními tlačítky je nyní zemědělský postřik jednodušší, než kdy před tím.

 

Odolní vůči prachu a stříkající vodě

 

Speciální informační panel

 

Prodloužená výdrž

 

Upozornění prázdné nádrže

 

Stav akumulátoru

 

Intenzita postřiku

 

Letová výška

 

Rychlost letu

AGRAS MG-1

Bližší informace a poptávky: enterprise@stablecam.com

Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ