Gimbal s koňskou silou.

Představení – zhlédnout video

Inovativní
Perfektně vyvážený grip.

Pákové řešení gimbalu zaručuje komfort i při dlouhém a náročném natáčení. Odnímatelná konstrukce umožňuje všestranné, snadné a praktické využití. Využijte všech jeho vlastností.

Výkonný
Nosnost 4.6 kg.

Gimbal váží pouhých 1.6 kg a je vyroben z ultra lehké hliníkové slitiny. Řadí se tak mezi nejlehčí DSLR gimbaly své kategorie na světě. Nová generace motorů se silnými magnety a vysokým točivým momentem zajišťuje vysoký výkon a sílu. Jeho maximální zatížení je 4.6 kg. To je nejvíce ze všech dostupných gimbalů ve váhové třídě do 3 kg. AK4500 zvládne jednoduše mnohem více než jste si byli schopni vůbec představit.

AK4500

0 kg

AK4000

4.0 kg

Inteligentní
Automatické nastavení výkonu bez nutnosti zásahu kameramana.


Ušetřete si námahu. Nový výkonný čip s popracovanými algoritmy dokáže automaticky přizpůsobit energii a ve spolupráci se skvělými motory Feiyu zajistí uživateli více času na skutečnou práci. Nebudete již muset nikdy nastavovat nic ručně.

Cool
Přepněte do portrétního režimu a plně využijte mobilní platformy.

Jedním kliknutím můžete jednoduše přepnout z režimu na šířku do portrétního režimu. AK4500 je vhodný nejen pro vlogování, ale i pro natáčení krátkých videí pro sociální sítě. Strhněte na sebe pozornost na moderních sociálních sítích Instagram nebo TikTok.

Ovládání
Všechny funkce na dosah ruky.

Mít zařízení plně pod kontrolou za každé situace. To je pro filmaře nebo fotografa to nejdůležitější. AK4500 jako první využívá pro ovládání LCD dotykový displej. Značně to usnadňuje manipulaci a není potřeba telefon s mobilní aplikací. Veškeré ovládání a funkce jsou na dosah ruky za jakékoliv situace.


Ovládání gimbalu.

V každé situaci budete mít přehled použitém módu. Snadno přepnete nebo vyberete mezi jednotlivými funkcemi a to jen pomocí stisku jediného tlačítka.

 • Barrel Roll

 • Portrétní režim

 • Selfie

 • Trasování


Ovládání parametrů kamery.

Připojte kameru ke gimbalu a uvidíte, že její ovládání se rázem stane daleko jednodušší. Rychle nastavte například ISO, vyvážení bílé a další parametry.

 • Kompenzace expozice

 • ISO

 • Vyvážení bílé

Dotyková obrazovka, zcela nový zážitek.

Mít zařízení plně pod kontrolou za každé situace. To je pro filmaře nebo fotografa to nejdůležitější. AK4500 jako první využívá pro ovládání LCD dotykový displej. Značně to usnadňuje manipulaci a není potřeba telefon s mobilní aplikací.

 • Nastavení kamery

 • Ostření / Zoom

 • Režim
  gimbalu

 • Nastavení

 • Osy

Rychlý
Rychlé upnutí bez vyvažování.

Spojení standardu Manfrotto a Benro vám zajistí plynulý workflow. Jedná se o unikátní upínací systém, který umožňuje filmařům rychlou výměnu vybavení. Po prvotním nastavení kamery můžete rychle vyměnit za jinou a pak ji zase vrátit. A nemusíte při tom znovu nastavovat pozici kamery.

 • Dvouvrstvá
  rychloupínací destička

 • Rychlé
  upínání

 • Šetří čas
  a námahu

Pohodlný
Zamykání všech třech os,
odnímatelná rukojeť.

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků: motor je vybaven zámkem, který umožní zafixovat pozici gimbalu ve všech třech osách. Odnímatelná rukojeť nabízí více úložného místa a pohodlí při přenášení.

 • Zamykání všech
  třech os

 • Rychlé
  vyvažování

 • Odnímatelná
  rukojeť

SpolehlivýOvládání kamery přes kabel, stabilní a spolehlivé.

AK4500 je kompatibilní s většinou kamer na trhu a podporuje i celou řadu příslušenství. Nenechte se ve své tvorbě limitovat a buďte kreativní!

Kompatibilní kamery:

 • Canon

 • Sony

 • Nikon

Propracovaný Špičkové zpracování.

Vysoce přesné magnetické kolečko dokáže ovládat ostření a zoom. Lze jej také použít k preciznímu ovládání motorů. Rozšiřující USB rozhraní už je jen třešničkou na dortu a dělá z AK4500 výkonný nástroj pro filmaře.

Ostřete přesně
a plynule

Ostřete přesně
a plynule

Využijte integrovaného bezdrátového follow focus systému gimbalu AK4500 s rozšířenou funkcionalitou. Systém je kompatibilní s Canon, Sony, Panasonic, Nikon a dalšími kamerami. Ostření s bleskurychlou zpětnou vazbou splní podmínky i těch nejnáročnějších kameramanů.

Efekt
barrel roll

Efekt barrel roll

Využijte barrel roll efektu, který budete mít plně pod kontrolou, od nastavení rychlosti otáčení, po dojezdy. Natáčejte vizuálně zajímavé záběry s filmovou kvalitou.

Sportovní
režim

Sportovní režim

Jedním tlačítkem zapněte sportovní režim. Ve sportovním režimu jsou zostřeny reakce gimbalu tak, abyste mohli zachytit rychlou akci.

Zachyťte den a noc
v časosběru

Zachyťte den a noc v časosběru

Časosběrné režimy: statický časosběr, časosběr v pohybu a časosběr s trajektorií. Zachyťte dynamické změny v záběru bez námahy s gimbalem AK4500.

Rozšíření
Více možností, více kreativity.

Díky modulární konstrukci, bezdrátovému dálkovému ovládání a univerzálnímu gripu budete připraveni na natáčení celé řady složitých záběrů. Rozšíření můžete používat samostatně nebo je můžete kombinovat a poradit si tak i ve složitých sitaucích, na které můžete při natáčení narazit.

Obouruční rukojeť, univerzální grip, folow focus, dálkové ovládání a další příslušenství, to vše jsou profesionální nástroje, které vám usnadní práci. Využijte tří multifunkčních USB portů, audio portu a dalších rozhraní pro připojení dalšího příslušenství.