Delta Max

DELTA Max zajistí zásobu elektrické energie pro váš domov během výpadků proudu. Díky extrémní kapacitě, která se dá navýšit až na 6 kWh, duálnímu nabíjení a schopnosti napájet prakticky všechny domácí spotřebiče, si můžete být jisti, že budete mít energii k dispozici v každé situaci.

Rozšiřitelná kapacita

Duální dobíjení

Dokáže pohánět více zařízení

Solární dobíjení až 800 W

Zásoba energie s rozšiřitelnou kapacitou

V základu má DELTA Max kapacitu 2 kWh, kterou lze rozšířit až na 6 kWh pomocí DELTA Max Smart Battery. To znamená, že když dojde k výpadku proudu, můžete bez problémů dále napájet důležité spotřebiče ve vaší domácnosti, jako třeba ledničku pračku nebo osvětlení, po celé hodiny.

Pohodlné a rychlé duální dobíjení

Zařízení DELTA Max je možné bezpečně a rychle dobít z 0% na 80% za pouhých 65 minut. Pokud však voláte po ještě vyšší rychlosti, naše zbrusu nová technologie duálního dobíjení kombinuje možnost dobíjení ze zásuvky a zároveň ze solárních panelů s celkovým vstupem až 3600 W.

Zvládne 99% domácích spotřebičů

S technologií EcoFlow X-Boost může DELTA Max napájet náročná zařízení s příkonem až 3400 W. To znamená, že během výpadku proudu může dál bez problémů pracovat třeba lednice, sušička nebo další spotřebiče. Jedná se o bezkonkurenční výhodu v porovnání s ostatními přenosnými bateriovými stanicemi s obdobnými rozměry a kapacitou.

Využijte sílu slunce

K DELTA Max je možné připojit 2 × 400 W solární panely EcoFlow s celkovým výkonem 800 W. Konektor MC4 umožní připojit také další solární panely s rozsahem napětí od 11 V do 100 V, které jsou běžně dostupné na trhu. Algoritmus inteligentního sledování maximálního výkonu (MPPT) i během chladných nebo zamračených dní automaticky detekuje napětí a proud v reálném čase a zajišťuje tak optimální solární dobíjení po celý den.

Nouzové záložní napájení

Výpadek proudu může nastat opravdu kdykoli a někdy může trvat déle, než jsme si kdy dokázali představit. V momentě, kdy dojde k delšímu výpadku proudu, generátor EcoFlow Smart Generator společně s DELTA Max spolehlivě poslouží jako záložní zdroje elektrické energie. Generátor se automaticky spustí v momentě, kdy DELTA Max dosáhne nízké úrovně nabití. Po plném nabití se motor sám zastaví. Získáte tak nouzovou energetickou zálohu, která závisí pouze na minimálním využití generátoru.

Ovládejte, sledujte a spravujte svou spotřebu energie

Dálkově ovládejte a sledujte svoji DELTA Max pomocí mobilní aplikace EcoFlow. V nastavení si přizpůsobíte funkce stanice dle vašich potřeb.

Hned několik způsobů dobíjení

V balení najdete

• DELTA Max • Nabíjecí kabel AC • Nabíjecí kabel do auta • Solární nabíjecí kabel • Kabel DC5521-DC5525 • Uživatelská příručka

Nejčastěji kladené dotazy

To závisí na celkovém napětí a výkonu solárních panelů, které se chystáte připojit. Je možné připojit panely, které mají konektor MC4, jejich kombinované napětí je v rozmezí 11 až 100 V a proud maximálně 10 A.
Pokud dobíjíte DELTA Max a přídavnou baterii současně, maximální vstup může být až 3600 W. Zvolit můžete kombinaci napájení ze sítě, solárních panelů nebo generátoru. Stanici DELTA Max je možné dobít pomocí síťové zásuvky (max. 1800 W) nebo kombinovat AC vstup a solární panely. V takovém případě je maximální možný vstup 2000 W.
Když je vaše přenosná stanice zapojena do zdi, veškerá k ní připojená elektronika je napájena ze sítě. Když dojde k přerušení dodávky elektrického proudu, všechna připojená zařízení se do 30 ms začnou automaticky napájet ze stanice.
DELTA Max není vodotěsná, proto by měla být chráněna před přímým kontaktem s kapalinami. Pokud hledáte voděodolné řešení, je možné zakoupit pouzdro DELTA Max, které poskytne ochranu třeba při dešti.

Technické specifikace

Kapacita

2016 Wh

Přídavná baterie (Extra Battery)

Podpora až dvou DELTA Max Smart Extra Battery/Smart Generator

AC výstup

4 zásuvky, 2400 W celkem (až 5000 W)

Maximální podporovaný celkový výkon zařízení (X-Boost)

3400 W

USB-A

2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W Max/port

USB-A rychlonabíjecí

2 porty, 5 V, 2,4 A / 9 V, 2 A / 12 V, 1,5 A, 18 W Max/port

USB-C

2 porty, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W Max/port

Autozásuvka

12,6V, 10 A, 126 W Max

DC5521 výstup

2 porty, 12,6 V, 3 A, 38 W Max/port

AC nabíjecí vstup

1800 W Max, 15 A

Solární nabíjení

800 W Max, 11 až 100 V, 10 A

Nabíjení v autě

12 V/24 V, 8 A

Typ článku

NMC

Životnost

800 cyklů (počet cyklů do degradace baterie na 80 % její původní udávané kapacity)

Výdrž nabití

1 rok (při plném nabití)

Připojení

Wi-Fi

Hmotnost

cca 21,8 kg

Rozměry

49,8 × 24,1 × 30,5 cm