Delta Pro

Představujeme vám světově první přenosnou bateriovou stanici, která může pracovat také jako záložní zdroj pro váš domov. Stanice nabízí velmi propracovaný systém, díky kterému můžete snadno navyšovat kapacitu zařízení, mít záložní energii pro svůj dům, chytře hospodařit s energií a snížit účty za elektřinu. Bateriová stanice EcoFlow DELTA Pro představuje další vývojový krok v odvětví přenosné energie. Nabízí vám záložní bezpečnou energii a energetickou nezávislost kdekoli a kdykoli budete potřebovat.

Rozšiřitelná kapacita

Dokáže napájet v podstatě vše (3600 W až 7200 W výstup)

Nejrychlejší dobíjení na světě (MultiCharge, až 6000 W)

Integrace do domácnosti

Energie pro každou situaci

Od malých výpadků proudu až po extrémní blackouty, které trvají celé dny. DELTA Pro poskytuje kapacitu až 25 kWh a díky tomu budete mít elektrickou energii v každé situaci.

Tolik energie, kolik jen potřebujete

Jediná stanice DELTA Pro umožňuje výkon 3600 W a díky technologii X-Boost dokáže pohánět zařízení s výkonem až 4500 W. DELTA Pro zvládne pohánět až 99,99% všech elektrických zařízení doma, v terénu nebo v práci. V případě potřeby se dá výkon zdvojnásobit na 7200 W připojením další stanice.

Přenosná bateriová stanice s nejrychlejším dobíjením na světě

Funkce MultiCharge láme rekordy v rychlostech dobíjení při maximálním vstupu 6500 W. Pro dosažení takového výkonu je třeba kombinovat způsoby dobíjení.
* Chcete-li získat maximální možné nabíjení s výkonem 6500 W, je nutné použít DELTA Pro společně s baterií DELTA Pro Smart Extra Battery.

1,8 hodiny do plného nabití

Patentovaná dobíjecí technologie X-Stream je rychlá, zcela bezpečná a díky ní nabijete stanici DELTA Pro už za 1,8 hodiny. I při takto rychlém dobíjení zajišťuje Systém správy baterií (BMS) bezpečnost a správnou funkci baterií. Časy do plného nabití

Nabijete na mnoha EV stanicích

Poprvé v historii je možné přenosnou bateriovou stanici dobíjet ze stanic pro elektromobily. Tato jedinečná metoda umožňuje rychlé dobíjení s výkonem až 3000 W.

Solární dobíjení s výkonem až 1600 W.

Řada produktů solárních doplňků EcoFlow nabízí úsporné dobíjení na cestách z obnovitelných zdrojů. Pomocí solárních panelů je možné dobít stanici DELTA Pro za pouhých 2,8 až 5,6 hodiny. DELTA Pro zvládne rozsah vstupního napětí od 11 V do 150 V, a díky tomu je kompatibilní s 90% solárních panelů s konektory MC4 dostupných na trhu. V případech, kdy počasí nebude zrovna slunečné, inteligentní sledování maximálního energetického bodu (MPPT) automaticky přizpůsobí a maximalizuje získávání solární energie.

Získejte záložní energii s inteligentním generátorem od EcoFlow

Inteligentní generátor EcoFlow (EcoFlow Smart Generator) slouží jako záložní možnost v nouzových situacích. Automaticky se spustí, když stanice DELTA Pro dosáhne nízké úrovně nabití, dobije ji a sám se opět vypne. Ve srovnání s běžnými generátory se spalovacím motorem poskytuje inteligentní generátor EcoFlow menší ztráty energie, rychlejší dobíjení a vyšší účinnost.

Baterie, která vydrží roky

DELTA Pro obsahuje zcela novou baterii LFP s životností až 6500 cyklů. To znamená, že stanici DELTA Pro můžete používat po dlouhé roky, než kapacita baterie klesne na 50% její původní kapacity. Systém správy baterií (BMS) EcoFlow neustále analyzuje a reguluje napětí, proudu a teplotu v reálném čase. Tento jedinečný ochranný mechanismus činí z DELTA Pro neuvěřitelně bezpečnou a efektivní bateriovou stanici.

Pohodlné ovládání a kontrola

Ovládejte DELTA Pro pomocí prvků přímo na zařízení, dálkového ovládacího panelu nebo pomocí mobilní aplikace EcoFlow. V aplikaci máte přístup k nastavení a informacím, jako jsou úroveň nabití/vybití, rychlosti nabíjení, ovládání inteligentního generátoru a další.

První ekosystém přenosných domácích baterií na světě

Ekosystém DELTA Pro vám poskytuje záložní energii během výpadků proudu, zajistí energii po celý den a ve výsledku také dokáže snížit účty za elektřinu. Dosahuje toho kombinací přídavných baterií, inteligentních generátorů, polohovacími jednotkami pro solární panely, větrných turbín, inteligentního domácího panelu a dalších kompatibilních produktů. Pokud chcete mít doma inteligentní záložní zdroj energie nebo jen o něco ekologičtější domácnost, ekosystém DELTA Pro se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám.

Inteligentní domácí panel EcoFlow

Nový inteligentní domácí panel EcoFlow je srdcem celého ekosystému DELTA Pro. Dokáže integrovat až dvě stanice DELTA Pro s 10 domácími obvody. Každá stanice DELTA Pro může být připojena k přídavným bateriím, solárním panelům nebo inteligentním generátorům, což vám poskytne nepřerušovanou dodávku elektrické energie při výpadcích proudu, inteligentní správu energie a ve výsledku také nižší účty za energii

Nepřerušovaná dodávka elektrické energie

Díky rychlému přepnutí do 20 ms zajistí DELTA Pro a Smart Home Panel napájení vaší domácnosti během výpadku proudu. V mobilní aplikaci EcoFlow najdete všechny důležité informace a umožňuje vám vybírat a upravovat nastavení vašich zařízení.

Inteligentní správa energie

Ekosystém EcoFlow DELTA Pro ukládá energii ve dne i v noci, snižuje vaši závislost na běžné elektrické síti a dokáže také snížit vaše účty za elektřinu. Celý systém se aplikuje přímo do vašeho domu pomocí panelu EcoFlow Smart Home. Aplikace EcoFlow vám pak poskytne rozsáhlá nastavení, díky kterým můžete přizpůsobit využití energie dle vašich potřeb.

Snadný život na cestách

Stanici DELTA Pro si můžete vzít pohodlně s sebou také na cesty. Má kolečka a prodlouženou rukojeť, které usnadňují přepravu. A pokud hledáte chytré řešení napájení pro cesty obytným vozem a pobyt v přírodě, je možné k DELTA Pro připojit 30 A solární panely s Anderson portem a AC zásuvkou.

Pomocník pro práci i zábavu

DELTA Pro poskytuje nejen elektrickou energii pro domácnost nebo na cesty, je také bezpečným zdrojem energie pro jakýkoli typ práce. Ať už pracujete doma nebo venku, DELTA Pro se hodí pro kutily i profesionály.

V balení najdete

• DELTA Pro • Nabíjecí kabel AC • Nabíjecí kabel do auta • Solární nabíjecí kabel • Kabel DC5521-DC5525 • Kryt rukojeti • Uživatelská příručka

Nejčastěji kladené dotazy

Pokud dobíjíte DELTA Max a přídavnou baterii současně, maximální vstup může být až 6500 W. Zvolit můžete kombinaci napájení ze sítě, solárních panelů nebo generátoru. Stanici DELTA Pro je možné dobít pomocí síťové zásuvky 240 V (max. 3000 W), na stanici pro elektromobily / Smart Home Panelu nebo kombinovat nabíjení ze zásuvky a solární nabíjení, kde je maximální možný vstup 3400 W.
To závisí na celkovém napětí a výkonu solárních panelů, které se chystáte připojit. Je možné připojit panely, které mají konektor MC4, jejich kombinované napětí je v rozmezí 11 až 150 V a proud maximálně 15 A.
Nejprve se ujistěte, že je vaše DELTA Pro připojena k aplikaci EcoFlow a k internetu. Zadruhé přejděte do sekce Firmware v Nastavení stanice DELTA Pro, kterou chcete aktualizovat. Zkontrolujte nejnovější verzi firmwaru a dokončete aktualizaci podle pokynů.

Technické specifikace

Kapacita

3600 Wh

Přídavná baterie

Podpora až dvou DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator

AC výstup

4 zásuvky, 3600 W celkem (až 7200 W)

Maximální podporovaný celkový výkon zařízení (X-Boost)

4500 W

USB-A

2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W Max/port

USB-A rychlonabíjecí

2 porty, 5 V, 2,4 A/9 V, 2 A/12 V, 1,5 A, 18 W Max/port

USB-C

2 porty, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W Max/port

Autozásuvka

12,6 V, 10 A, 126 W Max

DC5521 výstup

2 porty, 12,6 V, 3 A, 38 W Max/port

Anderson Port

12,6 V, 30 A

AC vstup

1800 W Max, 120 V, 15 A, 3000 W Max, 240V, 12,5 A

Solární nabíjení

1600 W Max, 11 až 150 V, 15 A

Nabíjení v autě

12 V/24 V, 8 A

Typ čánku

LFP

Životnost

6500 cyklů do degradace baterie na 50% její původně udávané kapacity; 3500 cyklů do degradace baterie na 80% její původně udávané kapacity

Výdrž nabití

1 rok (při plném nabití)

Připojení

Wi-Fi, Bluetooth, kabel

Hmotnost

cca 45 kg

Rozměry

63,5 × 28,4 × 42 cm