Exway X1 Max

Exway X1 Max

Zažijte dobrodružství na nových místech! Buďte blíže tomu, co milujete!

Desky elektrických skateboardů řady X jsou nadčasové. Všechny komponenty jsou navrženy a osazeny tak, aby jako celek tvořily extrémně výkonný, úžasně chytrý a maximálně přenosný elektrický skateboard. Navzdory svým rozměrům a poměrně nízké hmotnosti se desky řady X pyšní neuvěřitelným výkonem a skvělými funkcemi. S X1 Max dokážete zrychlit až na 45 km/h a zvládnete urazit i 30 km na jedno nabití. X1 Max vám poskytne bezpečný a strhující zážitek z jízdy.

45 km/h
Max. rychlost
30 km
Dojezd
30 %
Max. stoupání
X1 Max - skvělá výdrž

Skvělá výdrž a úžasné zpracování

Navzdory omezenému prostoru se nám podařilo zvýšit kapacitu baterie o 20%, což umožňuje dojezd až 30 kilometrů. Elektronika je integrována uvnitř desky, a to i včetně baterie. Na povrchu boardu je námi vyvinutý griptape, který absorbuje nárazy, takže vaše jízda bude pohodlná i na méně kvalitním povrchu.

X1 Max - ESC 2.0

ESC 2.0

Exway regulátor 2.0 se systémem řízení HobbyWing FOC. Poskytuje možnost upravovat parametry a nastavení pomocí mobilní aplikace. Podle sebe si můžete zvolit například průběh zrychlení nebo brzdění. Přizpůsobte si board tak, aby co nejlépe sednul vašemu stylu jízdy.

X1 Max - povrchová úprava

Vylepšená povrchová úprava

Deska je potažena ochranným povlakem „LINE-X“, který ji dělá vysoce odolnou proti poškrábání a poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení. Povrchová úprava desky také usnadňuje čištění.

X1 Max - vyměnitelný pohon

Vyměnitelný pohon

Můžete vybírat mezi pohony řemenem (Riot) nebo pohonem v náboji kola (Hub). Tyto pohony je možné mezi sebou měnit dle libosti.

X1 Max - více zábavy

Méně čekání, více zábavy

Nabíjecí kabel během chvilky pohodlně připojíte nebo odpojíte. Rychlé nabíjení s výkonem 200 W umožní jezdci vrátit se co nejrychleji zpět na trať. Stačí tedy jen prkno dobít a užít si jízdu!

Systém využití kinetické energie

X1 Max je vybaven systémem rekuperace energie, který je podobný tomu, jaký se nachází v automobilech. Pokud během jízdy brzdíte, systém automaticky zahájí proces rekuperace energie a přemění kinetickou energii na elektrickou, kterou uloží pro opětovné použití. Tento regenerativní brzdový systém také vylepšuje nouzové brzdění a zvyšuje bezpečnost.

X1 Max - pevný jako skála

Pevný jako skála

Zcela nové Trist trucky jsou zhotoveny patentovaným výrobním procesem kování a CNC frézování. Mají mnohem vyšší pevnost ve srovnání s trucky, které jsou výráběny standardním tlakovým litím.

X1 Max - chytrá aplikace

Chytrý = sexy

Mobilní aplikace Exway vám umožní například zapnout tempomat, měnit rychlostní stupně během jízdy, aktivovat Free Mode a další.

Technické specifikace

X1 Max - Riot

X1 Max - Riot

Rozměry:972 × 296 × 136 mm
Hmotnost:7,9 kg
Nejvyšší rychlost:45 km/h
Dojezd:30 km
Maximální stoupání:30%
Čas dobíjení:1,8 h (rychlé dobíjení) / 5 h (standardní dobíjení)
Maximální nosnost:100 kg


X1 Max - Hub

X1 Max - Hub

Rozměry:972 × 296 × 136 mm
Hmotnost:7,6 kg
Nejvyšší rychlost:45 km/h
Dojezd:30 km
Maximální stoupání:30 %
Čas dobíjení:1,8 h (rychlé dobíjení) / 5 h (standardní dobíjení)
Maximální nosnost:100 kg

V balení najdete

X1 Max Riot nebo Hub X1 Max
Riot nebo Hub
X1 Max nabíječ Standardní nabíječka
X1 Max AC kabel AC kabel
X1 Max dálkový ovladač Chytrý
dálkový ovladač
X1 Max - USB do USB-C Kabel
USB do USB-C
X1 Max - Montážní klíče Montážní klíče
X1 Max - T klíč T klíč
X1 Max - manuál Uživatelská
příručka

Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ