DJI Goggles

Spatřete jiný svět

DJI Goggles jsou pohodlné brýle navržené pro snadné FPV létání s produkty DJI. [1] Brýle v sobě kloubí dvojici obrazovek s ultra vysokým rozlišením, bezdrátové spojení s nízkou prodlevou a dlouhým dosahem, a prvky pro přímé ovládání záznamu videa a fotografií. Inteligentní letové režimy, jako jsou ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, režimy Cinematic a Tripod, vytváří zcela novou dimenzi létání.

ULTRAKVALITNÍ OBRAZOVKY PODPORA INTELIGENTNÍCH LETOVÝCH REŽIMŮ POHLCUJÍCÍ
ZÁŽITEK
ERGONOMICKÁ
KONSTRUKCE
VÝDRŽ AŽ 6 HODIN NA JEDNO NABITÍ

Přenos s nízkou prodlevou

DJI Goggles nabízí přenos v 720/60fps a na krátké vzdálenosti i 1080p/30fps [2] s extrémně nízkou prodlevou 110ms. [3] Díky bezdrátovému systému pro přenos DJI OcuSync, lze k Mavicu Pro připojit až čtyři zařízení současně. [4] Antény zabudované do popruhu zajišťují 360° pokrytí a spolehlivé spojení i v momentě, kdy se letoun nachází za vámi. [5]
Proveďte své přátele světem létání jako jejich piloti a umožněte jim tak sledovat svět z ptačí perspektivy.

720/60

1080/30

360°

110ms

VYSOKÝ POČET SNÍMKŮ KVALITNÍ NÁHLED POKRYTÍ MINIMÁLNÍ PRODLEVA

Vysoké rozlišení

Klasické "2K" obrazovky uvnitř obyčejných brýlí jsou rozděleny do dvou částí 1280x1440, každá pro jedno oko. Při sledování obrazu s poměrem stran 16:9 jsou některé části více odříznuty a sledovat lze pouze čtvrtinu dostupných pixelů. DJI Goggles disponují dvěma 1920x1080 obrazovkami a poskytují více než dvojnásobek pixelů než typické 2K obrazovky.

Žádné rastry

Pixely v obou obrazovkách jsou natěsno poskládány tak, abyste mohli sledovat čistý, soudržný obraz bez viditelných mřížek.

Konstrukce optiky

DJI Goggles využívají rozdělovače paprsků pro zobrazení obrazu před každým okem a polarizace pro eliminaci zdvojení obrazu. To umožňuje vytvořit skutečný obraz ve Full HD 1920x1080 rozlišení pro každé oko. To společně s vysoce světelnými asférickými objektivy, se zorným úhlem 85° pro každé oko, vytváří skutečně pohlcující zážitek.

DJI Goggles

Head tracking [1]

V letovém režimu Head Tracking řídí pohyby vaší hlavy otáčení letounu a klopení kamery tak, jako páky ovladače. Jediné co musíte udělat je otočit se doleva nebo doprava pro otočení doleva nebo doprava a narovnat hlavu pro zastavení otáčení. V režimu Head Tracking Gimbal se otáčí pouze stabilizovaný závěs s kamerou, aniž by bylo ovlivněno otáčení letounu.

Touchpad & dálkový ovladač [1]

Touchpad zabudovaný do DJI Goggles umožňuje přístup ke klíčovým inteligentním funkcím nebo k 5D tlačítku na ovladači Mavica Pro, pohyb v systémových menu je tak snadný a intuitivní.

Touchpad
 


Zvolte menu a potvrďte

Hlavní tlačítko


Pro zapnutí a vypnutí brýlí

Funkční tlačítko


Ovládejte ostření a další funkce

Inteligentní let [1]

DJI Goggles tvoří perfektní pár společně s novým inteligentním letovým režimem: Fixed-Wing. V tomto režimu se letoun neotáčí doleva nebo doprava ale letí dopředu s dostatečným rotačním pohybem pro realistickou simulaci letu. Společně s režimem Head Tracking můžete Mavic Pro ovládat pomocí pohybů hlavy pro dosažení úplného zážitku z létání. Funkce pro predikci AR trajektorie v režimu Fixed-Wing umožňuje tento režim bezpečněji využít i ve složitých prostředích. Další inteligentní letové režimy zahrnují Terrain Follow, ActiveTrack, TapFly, režimy Cinematic a Tripod.

Pohodlné a flexibilní

Unikátní jednodílná konstrukce náhlavního popruhu roznáší váhu DJI Goggles rovnoměrně kolem hlavy, minimalizuje tlak na obličej a umožňuje tak brýle nosit pohodlně dlouhé hodiny. Lidé s brýlemi je mohou také pohodlně nosit. Část brýlí s obrazovkou může být vyklopena pro nakouknutí do skutečného světa, nebo ji můžete kompletně vyjmout pro snadné skladování a přenos.

Řada Phantom
Zařízení třetích stran
Další kompatibilní HDMI zařízení
Řada Inspire
Mavic Pro

Připojte svá zařízení

Několik zabudovaných rozhraní umožňuje brýlím DJI Goggles pracovat společně s celou řadou dalších zařízení.

Vstup micro USB

Připojení k letounům řady Phantom 4 a Inspire 2 pomocí USB portu umožňuje používat funkce sledování a ovládání pomocí pohybů hlavy. [1] Dále se používá pro aktualizaci firmwaru.

HDMI vstup

Sledujte výstup z kamery letounů řady Phantom 4 a Inspire [1], nebo připojte video přehrávač a sledujte tak filmy nebo hrajte hry.

Micro SD karta

Stahujte a zálohujte soubory z letounu na SD kartě brýlí, nebo si prohlížejte natočená videa.

Audio

Zapojte sluchátka nebo použijte zabudované reproduktory pro poslech zvuku ve videích přehrávaných přes HDMI.

[1] DJI Goggles jsou podporovány letouny řady Mavic Pro, Phantom 4 a Inspire. Některé funkce budou přidány k jiným DJI produktům.
[2] HD režim: 1080p/30fps: na krátkou vzdálenost bez rušení; 720p/30fps: na dlouhou vzdálenost nebo s rušením; Smooth režim: 720p/60fps
[3] Při použití Mavica Pro lze bezdrátově přenášet v 720p/60fps a natáčet video v 720p/120fps
[4] Pouze pro Mavic Pro s dvěma páry brýlí DJI Goggles a dvěma dálkovými ovladači
[5] Při nošení brýlí DJI Goggles je nezbytné, aby letoun sledovala další osoba. Letoun by neměl létat mimo zorné pole této osoby.
[6] DJI Goggles mohou přehrávat obsah stažený pouze z dronů DJI.

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ