Mavic Air

Otevřen k dobrodružství

Konstruktérský a designový zázrak, to je Mavic Air, který byl zkonstruován proto, aby vás následoval za jakýmkoliv dobrodružstvím. Přebírá to nejlepší od dronů řady Mavic, je snadno přenosný, skládací a dosahuje špičkových letových vlastností a funkcionality pro neomezené objevování.

32 MP sférická panoramata

Přenosný & skládací

3-osý stabilizovaný závěs & 4K kamera

Vnímání překážek ve třech směrech

SmartCapture

Maximální letový čas 21 minut

Systém pro zpracování obrazu

Váš život, nyní příběh

3-osý stabilizovaný závěs kamery

Mavic Air je nejlépe přenosný dron od DJI s 3-osým mechanickým stabilizovaným závěsem, jehož úhlový rozsah vibrací byl snížen na 0.005°. Trojúhelníkové uspořádání tlumičů vibrací pomáhá vytvářet ještě stabilnější záběry.

32 MP sférická panoramata

Kromě horizontálních, vertikálních a 180° panoramat umí Mavic Air skládat 25 fotografií během osmi vteřin a vytvářet křišťálově čístá 32 MP sférická panoramata.1 Prohlížejte si je ze zcela pohlcující perspektivy brýlí DJI Goggles.

4K 100 Mbps video

Mavic Air natáčí videa v neuvěřitelném rozlišení 4K při 30 fps a datovým tokem 100 Mbps, zachycuje tak každý moment v UHD kvalitě.


Slow-motion video

Díky podpoře 1080p záznamu při 120 fps Mavic Air zachytí všechna vaše neuvěřitelně rychlá dobrodružství.


HDR fotografie

Nové HDR algoritmy vám pomohou získat správné nastavení expozice, inteligentně, podle světelných podmínek. Přeexponovaná nebo tmavá místa jsou zprocesována pro věrnější podání přechodů mezi stíny a osvětlenými místy, DSP akcelerace zároveň umožňuje snímky pořizovat efektivněji.


S HDR
Bez HDR

12 MP
fotografie

Kamera Mavic Air je vybavena 1/2.3" CMOS snímačem s rozlišením 12 megapixelů a objektivem se světelností f/2.8 a ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm pro pořizování vysoce kvalitních fotografií a videí.

8 GB vnitřního úložiště

Kromě slotu pro Micro SD kartu je Mavic Air vybaven 8 GB vnitřního úložiště, na které můžete přímo ukládat fotografie a videa a exportovat je z letounu přes port USB 3.0 typ C.

Zachyceno na Mavic Air

Design

Zkonstruován pro každé dobrodružství

Elegance geometrie

Ramena dronu Mavic Air splývají s aerodynamickým trupem a vyjadřují tak geometrickou přesnost letounu. Výztuhy z hořčíkových slitin chrání sedm palubních kamer, zadní výdechy efektivně odvádí teplo a primární kamera se stabilizovaným závěsem je zapuštěna a lépe chráněna.


3D skládací konstrukce

Mavic Air je stejně vysoký a široký jako chytrý telefon, je tak snadno přenosný a posouvá tak hranice možností dronů této velikosti.

Skládací dálkový ovladač

Dedikovaný dálkový ovladač využívá skládací, nízkoprofilovou a ergonomickou konstrukci pro maximální pohodlí při upevnění a držení chytrého telefonu. Odnímatelné řídicí páky lze uložit uvnitř ovladače pro pohodlnější přenášení.

Inteligentní & intuitivní

Snadné používání
Zábava při létání

ActiveTrack

Funkce ActiveTrack může vnímat až 16 volitelných subjektů současně,2 umožňuje vám tak vybrat ten správný subjekt pro sledování. S vyšší sledovací přesností a většími možnostmi pro použití může ActiveTrack sledovat cíle když běží, skákají nebo při jízdě na kole.


QuickShots

Zvolte si z šesti režimů QuickShots – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Všechny jsou na dosah ruky a pořídí vám dechberoucí záběry, aniž byste museli přemýšlet jak takový záběr natočit. Svá videa můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích pomocí aplikace DJI GO 4.


Asteroid


Boomerang

SmartCapture

Zábavná, jednoduchá a intuitivní, taková je funkce SmartCapture, která nabízí nový a interaktivní způsob řízení Mavicu Air pomocí rukou. S dronem vzlétněte a pilotujte jej pomocí gest, videa a fotografie tak můžete pořizovat jaká budete chtít.


TapFly

Pokud se chcete soustředit na jeden záběr, v aplikaci DJI GO 4 zvolte funkci TapFly, která vás nechá letět kamkoliv kam poklepete na obrazovce vašeho mobilního zařízení. TapFly pracuje v režimech Forward, Backward, Free a Coordinate a umožňuje upravit rychlost letu podle vašich potřeb.


Bezpečnost letu

Ochrana založená na vnímání

FlightAutonomy 2.0

Výkonný systém senzorů FlightAutonomy 2.0 využívá pokročilou technologii VIO a jeho součástí je primární kamera se stabilizovaným závěsem, přední, zadní a dolní zdvojená obrazová čidla, dolní infračervený systém pro vnímání překážek, redundantní IMU a skupina výpočetních jader. Společně sbírají informace o okolním prostředí a přenášejí je vysoce výkonné výpočetní jednotce ke zpracování za účelem vyhodnocení přesného visení a optimálních letových vlastností. Pokročilé asistenční systémy pilota (APAS) letounu umožňují aktivně překonávat překážky před a za sebou. Objevovat velkolepá dobrodružství nebylo nikdy tak snadné a bezpečné.

Vizuální inerciální odometrie (VIO)

Kombinace technologie VIO a nových algoritmů pro pozicování zdvojnásobila přesnost polohování Mavica Air. Technologie VIO v reálném čase vyhodnocuje rychlost a výšku letounu a polohuje jej, dvojice kamer měří výšku letounu při visu nebo letu v jakékoliv rychlosti. Pracovní rozsah vizuálně pozičního systému je nyní 0.5 až 30 metrů. S technologií VIO je Mavic Air schopen přesněji viset uvnitř budov a lépe reagovat na komplexní prostředí při jemných pohybech řídicích pák.

Tvorba 3d mapy

Díky pokročilému systému pro vnímání okolí se Mavic Air dokáže orientovat s vysokou přesností a precizností. Procesování informací ze sedmi kamer vpředu, vzadu a zespodu letounu společně s pokročilými infračervenými čidli a IMU vytváří 3D mapu vnímaného okolí v reálném čase, to výrazně zvyšuje celkovou bezpečnost letu.

Pokročilé asistenční systémy pilota (APAS)

APAS je výsledkem intenzivního výzkumu letových tras prováděného DJI. Uživatelé mohou pokračovat v letu vpřed či vzad a APAS naplánuje vhodnou letovou trasu tak, aby Mavic Air překážku automaticky obletěl.

Redundantní systémy

Vedle dvojice IMU je FlightAutonomy 2.0 vybaveno dalšími redundantními systémy pro zvýšení úrovně bezpečnosti Mavica Air. Vizuální kompas asistuje navigačnímu systému pro odhadnutí směru letu při zarušení samotného kompasu. Letoun je schopen úspěšného polohování i v případě, že správně funguje pouze jeden směr z předních, zadních nebo spodních vizuálních systémů. Dvě sady algoritmů spojují čidla dvou nezávislých hardwarových platforem. Při výskytu chyby v jedné sadě algoritmů letoun plynule přejde na druhý pár a obnoví nerušený provoz.

Vizuální kompas
Prostorové vnímání
Spojení redundantních senzorů

Spolehlivější návrat domů (RTH)

Rozšíření existujícího systému RTH zajistí nejbezpečnější letovou trasu pro Mavic Air při RTH. Té je dosaženo díky zaznamenávání letové trasy v reálném čase, při ztrátě signálu je pak letoun naváděn zpět domů a současně se vyhýbá veškerým překážkám, které ruší přenos, poté obnoví spojení s ovladačem. Když Mavic Air detekuje překážku, vyhodnotí vhodnou obletovou trasu v závislosti na výšce letu. Letoun porovnává obrazy povrchu pod sebou s těmi, které pořídil při startu pro zvýšení přesnosti přistání. Při automatickém přistání Mavic Air skenuje povrch v místě přistání v reálném čase, v případě detekce překážky nebo vody v místě přistání uživatele varuje.

Letové vlastnosti

Zážitek z létání

Maximální letový čas:
21 min
FOC regulátory a pohon
Maximální rychlost:
68.4 km/h
Vylepšený Wi-Fi přenos videa
DJI Goggles

Inteligentní letové baterie pro Mavic Air jsou vyrobeny z lithia o vysoké hustotě a umožňují tak opravdu dlouhý let, až 21 minut3, pro všechny vaše potřeby.

Využití FOC sinusoidní pohonné architektury elektronických regulátorů otáček umožňuje plynulejší komutaci motorů Mavica Air a vyšší celkovou efektivitu motorů i regulátorů.

Zažijte adrenalin a napětí z letu první třídy mezi drony s rychlostmi dosahujícími až 68.4 kmh4 v režimu Sport.5

Nový systém Wi-Fi přenosu videa podporuje dvě frekvenční pásma 2.4/5.8GHz6 a 720p živý náhled na vzdálenost až 4 km.7

Pro FPV let spárujte Mavic Air a DJI Goggles, vzlétněte k nebi a zažijte skutečně pohlcující zážitek.
32 MP sférická panoramata Skládací a přenosný 3-osý závěs a 4K kamera


3-rozměrné vnímání okolí SmartCapture 21 minut - maximální doba letu

Poznámky:
1. Nebe nad kamerou nelze zachytit kvůli omezenému klopení. Místo toho je nebe automaticky vygenerováno pomocí skládacích algoritmů zenith.
2. Včetně lidí, aut a vodních strojů.
3. Měřeno při konstantní rychlosti 25 kmh, za bezvětří. Skutečný letový čas se může měnit v závislosti na okolních podmínkách a použitých letových režimech.
4. Měřeno při hladině moře, za bezvětří.
5. Vyžaduje použití dálkového ovladače. V režimu Sport letoun nevnímá překážky. Létejte se zvýšenou opatrností.
6. V některých zemích nelze kvůli místním omezením použít přenos 5.8 GHz.
7. Bez překážek, rušení, v souladu s FCC. Maximální dosah přenosu je 2 km v souladu s CE.

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ