Fly As You Are


videopředstavení

Otevřené nebe

Kompaktní a výkonný Mavic Mini je tím perfektním kreativním společníkem, který s lehkostí zachytí vaše momentky neobyčejným způsobem. Společně s přívětivou aplikací DJI Fly si tak můžete užit zážitek z létání a záběry, které nemají obdoby.

249 g Ultralehký[1] 30-min Max. Letový čas[2] 4 km HD Video Přenos[3] Obrazové Čidlo + GPS Precizní Visení[4] 3-osý Stabilizovaný Závěs
2.7K Kamera
Jednoduché Natáčení & Úpravy

Důvodů k létání je nespočet.

Ale možná tím nejlepším důvodem je...

že jednoduše můžete.

Menší, Lehčí, Lepší

Laura

Podnikatelka a Matka

“S Mavicem Mini mohu natáčet rodinné momentky ze zcela nové perspektivy.”Podívejte se na Lauřino video

Kompaktní & Přenosný

Téměř stejně lehký, jako telefon


S hmotností pod 250 gramů je Mavic Mini téměř stejně lehký jako průměrný telefon. Díky tomu je neuvěřitelně snadno přenosný a spadá do nejlehčí a nejbezpečnější kategorie dronů, která je v celé řadě zemí osvobozena od určitých regulací.[1]

Jednoduché ovládání

Zlepšete Se. Rychle


Nová aplikace DJI Fly je intuitivní a jednoduchá na ovládání, umožňuje vám tak pořizovat filmové záběry pomocí několika kliknutí. Součástí je dokonce Výuka Létání, která vám pomůže začít bezpečně létat s Mavicem Mini.

Bezpečné Létání

Méně Starostí, Více Létání


Mavic Mini je vybaven 360° ochrannými oblouky, které kompletně chrání vrtule a zvyšují letovou bezpečnost.[5] Díky pokročilým senzorům také může Mavic Mini přesně viset.

Snadno Použitelné Šablony

Nechejte Pracovat Aplikaci


Aplikace DJI Fly nabízí celou řadu kreativních šablon, které vytváří úžasná videa, stačí stisknout tlačítko. I úplný začátečník bez jakýchkoliv zkušeností s editací může proměnit každou momentku v hit sociálních sítí.

Natáčejte Plynulé, Živé Záběry

Ming

Rozpočtář

“S přítelkyní si můžeme užívat společné zážitky a zbytek necháváme na Mavicu Mini.”Podívejte se na Mingovo video

Kamera se Stabilizovaným Závěsem

Změňte jakýkoliv moment v umělecké dílo

Mavic Mini pořizuje 12MP letecké fotografie a 2.7K QHD videa. Tříosý stabilizovaný závěs zajišťuje špičkovou stabilizaci kamery a čistý, ultra-plynulý záznam.

Dálkový Ovladač

Dívejte se Očima Mavica Mini

Dedikovaný dálkový ovladač udržuje HD video přenos na vzdálenosti až 2 km.[3] Odnímatelné páčky můžete snadno uložit do vnitřního prostoru ovladače, který tak můžete snadno přenášet.

Prodloužený Letový Čas

Méně Nabíjení, Více Létání

Nízká hmotnost Mavica Mini mu umožňuje zůstat ve vzduchu déle, než dokáží jiné podobně velké drony na trhu. Užijte si 30 minut letového času s plně nabitou baterií.[2]

Filmový Záběr je Brnkačka

Dima

Vlogger & Skejťák

“Mavic Mini je snadno přenosný a umí všechno, co potřebuji pro natáčení dynamických vlogů a videí ze skejtu.”Podívejte se na Dimovo video

QuickShots

Složité Záběry Jsou Snazší Než Kdy Dřív

Záběry, které vypadají jak z Hollywoodu, jsou na dosah ruky s pomocí režimů QuickShots, například režim Dronie, Circle, Helix nebo Rocket. Jednoduše zvolte váš QuickShot a Mavic Mini provede složitý přednastavený letecký manévr a zároveň natočí video. Automaticky generované krátké video můžete okamžitě sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Dronie

Rocket

Circle

Helix

Režim CineSmooth

Jemný Pohyb pro Filmový Záběr

Snižte letovou rychlost a reakce Mavica Mini pro dosažení větší přesnosti a stability. Tento režim přijde vhod obzvláště při létání v úzkých a složitých prostorách.


Objevte Oblíbená Místa

Najděte scénická místa ve vaší blízkosti

Aplikace DJI Fly uživatelům umožňuje přístup ke SkyPixelu, sociální síti pro sdílení leteckých fotografií a videí. Prohlédněte si práci ostatních, sdílejte svou vlastní tvorbu a objevujte oblíbena místa pro létání ve vaší blízkosti.[6]


Příslušenství


Dostaňte ze svého
Mavica Mini Maximum

Obousměrný Nabíjecí Hub [7]

Obousměrný nabíjecí hub může nabíjet až tři baterie v řadě. Dále ho můžete použít pro skladování a přepravu baterie a dokonce jako powerbanku pro nabíjení vašeho mobilního zařízení.

DIY Kreativní Sada [8]

Dron si můžete upravit podle sebe s kreativní sadou, která obsahuje nálepky a barevné popisovače.

Nabíjecí Základna [8]

Při nabíjení můžete svého Mavica Mini vystavit v této nabíjecí základně.

DJI Mini Bag

Sbalte Mavica Mini a další menší techniku jako je Osmo Action a Osmo Pocket snadno do této stylové brašny pro každodenní nošení.

Snap Adaptér [8]

Upravte si svého Mavica Mini pomocí celé řady doplňků se Snap Adaptérem.[9]

Držák Vrtulí [8]

Lehký držák vrtulí chrání vrtule vašeho dronu při přepravě. Můžete ho také použít k připevnění Mavica Mini k batohu nebo opasku.

Poznámky:

1. Vzletová hmotnost letounu včetně baterie a vrtulí. Vždy se seznamte s pravidly letového provozu a příslušnými zákony a nařízeními před tím, než začnete létat a vždy létejte bezpečně.
2. Měřeno při konstantní rychlostí 14 km/h v bezvětří.
3. 4 km pro FCC model (MT1SS5) a 2 km pro CE model (MT1SD25). Měření bylo provedeno v prostředí bez rušení a překážek. S dronem vždy udržujte přímý vizuální kontakt, pokud to zákony nepovolují jinak.
4. Obrazové pozicování vyžaduje neodrazivé, rozeznatelné povrchy s dostatečným osvětlením. Dostupné ve výškách od 0,5-30 m. Přesnost vertikálního a horizontálního pozicování je ±0,1 m.
5. Fly More Combo obsahuje 360° ochranné oblouky.
6. Funkce pro letová místa je momentálně nedostupná. Všechny zobrazená místa funkcí Fly Spots jsou založený na dobrovolném sdílení a tagování uživatelů SkyPiel. DJI nikdy nesbírá a nesdílí data uživatelů bez jejich vědomí. Vždy se seznamte s pravidly letového provozu a příslušnými zákony a nařízeními před tím, než začnete létat.
7. Fly More Combo obsahuje obousměrný nabíjecí hub.
8. Příslušenství jsou dodávány třetími stranami a musí být zakoupeny odděleně.
9. Hmotnost příslušenství nesmí přesáhnout 30 gramů. Ujistěte se, že Snap Adaptér a připojená zařízení jsou správně připevněna před tím, než vzlétnete.

249 g Ultralehký 30-min Max. Letový Čas 4 km HD Video Přenos


Obrazové Čidlo + GPS Precizní Visení 3-osý Stabilizovaný Závěs 2.7K Kamera Jednoduché Natáčení & Úpravy

© 2020, STABLECAM s.r.o - Oficiální distributor DJI

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ