N2

Směrový kamerový mikrofon

Vysoce citlivý mikrofon


N2 je vysoce citlivý externí kamerový mikrofon s kardioidní charakteristikou. Pomocí mikrofonu zachytíte každý detail v prémiové kvalitě. Díky jeho charakteristice snímání se můžete spolehnout na to, že budete zaznamenávat zvuk přímo před kamerou a případné hluky z pozadí budou aktivně potlačeny. Vynikající frekvenční odezva zachycuje přirozený zvuk, což z N2 dělá prakticky profesionální “puškový“ mikrofon (tzv. shotgun mikrofon) se stabilní kvalitou záznamu.

Vysoce citlivý mikrofon
Rychlý start
Rychlý start
Skvělá kvalita
Skvělá kvalita
Vysoká kompatibilita
Vysoká kompatibilita

Připojte a okamžitě nahrávejte


Pomocí přiložených audio kabelů snadno propojíte mikrofon s kamerou, foťákem nebo jiným rekordérem. Není potřeba mít externí zdroje nebo zapínat zařízení pomocí tlačítka, což by mohlo mít negativní dopad na kvalitu nahrávky. Vyhnete se tak zbytečnému šelestu a lupání při manipulaci s mikrofonem. Řešení plug-and-play tedy umožňuje jen připojit a během chvilky jste připraveni k nahrávání.

Mirfak N2

Super kompatibilita


Mirfak Audio N2 je skvělý systém s audio výstupem 3,5 mm jack, který snímá zvuk s vyšší citlivostí a potlačuje okolní ruchy. Snadno ho připojíte k videokamerám, fotoaparátům, chytrým telefonům, počítačům a audio rekordérům. Pro připojení ke smartphonům nebo tabletům s absencí 3,5 mm jack vstupu je potřeba mít také příslušný audio adaptér, který je kompatibilní s vaším mobilním zařízením.

Konektor N2

Smartphony
Smartphony
Fotoaparáty
Fotoaparáty
Rekordéry
Rekordéry
PC
PC

Odolná celokovová konstrukce


Mikrofon má hliníkové tělo, které je kvalitně odstíněno a brání tak okolnímu elektromagnetickému rušení. Efektivně eliminuje také případné mechanické vibrace. Pozlacený audio konektor zaručí bezeztrátový přenos záznamu v takřka profesionální kvalitě.

Mirfak N2

Záruka kvalitního zvuku


Mikrofon N2 je sympaticky skladný, takže ho můžete vzít s sebou opravdu kamkoli. Je to naprosto ideální audio řešení na cesty. Na své si přijdou například vlogeři, Youtubeři, filmaři a další. Vhodný je také na rozhovory, sportovní události a živé vysílání.

Mirfak N2
Mirfak N2

Přiložené příslušenství


Mikrofon je dodáván s řadou příslušenství. Po vybalení z krabice můžete tedy sestavit zvolený setup a rovnou nahrávat.

 • Mikrofon Mirfak Audio N2
 • Anti-shock držák s upnutím na kameru
 • Ochrana proti větru (molitan)
 • Ochrana proti větru (deadcat)
 • 2 propojovací audio kabely
Příslušenství

Technické specifikace


 • Princip: Kondenzátorový / Elektretový
 • Směrová charakteristika: Kardioidní
 • Frekvenční rozsah: 35 ~ 18000 Hz ±3 dB
 • Citlivost: -44 dB ±1 dB
 • Konektor: 3,5 mm TRS a TRRS
 • Rozměry: ⌀22 mm, délka 81 mm
Mirfak N2

N2 - Audio test
Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ