TU1

Stolní USB mikrofon

Připojte a hned nahrávejte


Díky vestavěné zvukové kartě a řešení plug-and-play je instalace a použití mikrofonu TU1 naprostá hračka. Po vybalení z krabice jej snadno připojíte k počítači nebo mobilnímu zařízení a nepotřebujete ani žádný specializovaný software pro záznam zvuku. Kvalitně odstíněný propojovací USB kabel vám zaručí čistý audio záznam bez elektromagnetického rušení a ztráty signálu.

Připojte a hned nahrávejte

Hladká frekvenční odezva a kvalitní membrána


TU1 má vysoce kvalitní membránu s plochou a hladkou křivkou frekvenční odezvy. Jde o kardioidní (ledvinovou) charakteristiku s funkcí inteligentní redukce šumu, která snižuje nežádoucí zvukový vstup ze stran a zezadu. S tímto mikrofonem pořídíte záznam ve studiové kvalitě.

Hladká frekvenční odezva

Snadné použití a všestrannost


V reálném čase můžete upravovat hlasitost vstupu nebo si nastavit sílu ozvěny (echa), se kterou chcete pořídit svůj záznam. To může nahrávce dodat úplně jiný rozměr a přidat na dramatičnosti. A co je nejlepší? Není k tomu potřeba žádný postprodukční software. Stisknutím spodního tlačítka můžete mikrofon rychle ztlumit nebo zapnout funkci inteligentního potlačení okolního ruchu. To oceníte, pokud budete nuceni nahrávat v prostředí, kde není úplný klid, který je běžně ke kvalitnímu audio záznamu potřeba.

Mirfak TU1

Vstup pro sluchátka a odposlech v reálném čase


Přímo v mikrofonu je zabudovaný 3,5 mm jack výstup, ke kterému můžete připojit svoje sluchátka a mít tak rovnou přehled o tom, jak bude znít vaše výsledná audio stopa. Zda-li není v okolí nějaké rušení nebo hluk, který by ovlivnil kvalitu nahrávky. Odposlech je bez jakýchkoli latencí, takže jej slyšíte opravdu v reálném čase.

Kompatibilita


USB mikrofon je kompatibilní se všemi běžnými operačními systémy pro počítače nebo mobilní zařízení. Pro použití s vaším smartphonem nebo tabletem je potřeba mít také příslušný USB adaptér, který je určen přímo k použití s vaším mobilním zařízením.


macOS/iOS
macOS/iOS
Windows
Windows
Android
Android
Linux
Linux

Celokovové tělo, robustní zpracování


USB mikrofon TU1 dostal černý celokovový design, který je odolný proti opotřebení. Dokáže efektivně eliminovat nežádoucí rezonance, a tím zachovává věrnost zvuku.

Mirfak TU1

Kde všude můžete TU1 využít


Díky velmi kvalitní vestavěné zvukové kartě, vysoce citlivému jádru mikrofonu a funkci inteligentního potlačení šumu je mikrofon TU1 vhodný například pro streamování her, nahrávání podcastů, online výuku, konferenční hovory nebo videohovory a pro celou řadu dalších aplikací.

Využití TU1

TU1 Standard kit


TU1 Standard kit

TU1 Professional kit


TU1 Professional kit
TU1 technické specifikace

Technické specifikace


  • Směrová charakteristika: Kardioidní (0° ~ 180° při 1 kHz > 5 db)
  • Frekvenční odezva: 30 ~ 20000 Hz
  • Citlivost: 25 mV/Pa (-32 dB ±2 dB)
  • Max. SPL: 120 dB
  • Poměr signálu k šumu (SNR): 10 dB
  • Vstupní hlasitost: Nastaveitelná
  • Audio výstup: 3,5 mm jack
  • USB rozhraní (kabel): Na jedné straně USB-B (mikrofon), na druhé straně USB-A (PC atd.). Jako audio výstup a zároveň jako vstup zdroje napájení

TU1 - Audio test
Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ