Uprav si svůj světvideopředstavení

Skládací & Přenosný

Story Mode

Ovládání Gesty

ActiveTrack 3.0

Sport Mode

Quick Roll

Zbav se roztřeseného videa


Osmo Mobile 3 s tříosým stabilizovaným závěsem efektivně snižuje třes v záběru, videa jsou tak super-plynulá a stabilizovaná. Lehká a ultra-responzivní konstrukce reaguje okamžitě na tvoje pohyby, můžeš se tak soustředit na probíhající akci.Natočeno s Osmo Mobile 3


Natočeno bez Osmo Mobile 3

Dynamická konstrukceZábavné skládání

Díky elegantní skládací konstrukci si s sebou můžeš vzít Osmo Mobile 3 kamkoliv. Váží pouhých 405 g, je snadno přenosné, lehké a jednoduše se vejde do každého batohu na cestu. Pohotovostní režim umožňuje používat mobil i když je stabilizátor složený, znovu natáčet tak můžete během chvilky.


Rozměry složeného stabilizátoru:

157 x 130 x 46 mm

Hmotnost:

405 gErgonomická
rukojeť

Díky promyšlené konstrukci můžeš s Osmo Mobile 3 natačet delší dobu. Pohodlná rukojeť pasuje perfektně do dlaně a ty tak můžeš tvořit zcela bez omezení.


Rukojeť pod úhlem:

15°

Sdílej svůj příběh,
svůj moment


Od neobyčejného po všední, sdílej svůj okamžik s ostatními snadno a kreativně pomocí režimu Story.

Šablony
na dosah ruky

Režim Story nabízí řadu šablon, které tvůj záznam během několika okamžiků doplní o pohyb, hudbu a další efekty. Výsledek je k nezaplacení.

Upravuj & sdílej teď hned

Své video vylepši hudbou, přechodovými efekty a filtry z široké nabídky. Výsledek pak můžeš hned sdílet na sociálních sítích nebo video platformách.Úpravy


Hudba


Filtry


Sdílení

Gesta & selfie


Jednoduché gesto je vše co potřebuješ k pořízení selfie nebo spuštění natáčení videa. Přední i zadní kamery rozeznají pokyny pomocí gest (Gesture Control), sólo natáčení i skupinové selfie jsou tak brnkačka.

ActiveTrack 3.0


Když potřebuješ zachytit scény, které potřebují rychlé reakce, stiskni spoušť, ukaž gesto nebo označ subjekt na telefonu a začni jej sledovat. ActiveTrack 3.0 je vybaven funkcí hlubokého učení a algoritmy pro zpracování obrazu, výsledkem tak je technologie pro plynulé a spolehlivé sledování.

Hyperlapse hype


Silné spojení elektronické stabilizace obrazu (EIS) a mechanického stabilizovaného závěsu je skvělé pro natáčení hyperlapse videí. Zapni ActiveTrack 3.0 a natoč skutečně unikátní hyperlapse záběr, který během pohybu sleduje tvůj subjekt.

Kreativní natáčecí režimy

Panorama

Zachyť celou scénu s automatickými 3x3 a 180° panoramaty.

Timelapse

Zkrať čas a pohyb. Výsledek ti vyrazí dech.

Zpomalené záběry

Zachyť každý detail pohybu, který by ti jinak utekl. [1]

Ovládání jednou rukou


Díky ergonomickému umístění tlačítek a intuitivním funkcím můžeš Osmo Mobile 3 používat snadno jednou rukou, při natáčení tak máš více volnosti.

Praktické v každém ohledu

Rozluč se se zdlouhavým nastavováním. Osmo Mobile 3 může natáčet z jakékoliv polohy, stačí stisknout tlačítko M a spoušť. Prozkoumej možnosti praktických funkcí jako je Quick Roll, které ti umožní plynule přejít z orientace na výšku do orientace na šířku. [2]

Tlačítka pro pokročilé funkce

Většinu funkcí můžeš ovládat jednou rukou díky joysticku, tlačítkovým kombinacím a přístupu do rychlého menu (Quick Menu). [3]

Dolly zoom

Efekt dolly zoom je skvělý způsob, jak videu dát extra filmový nádech. Díky zoom posuvníku, kterému lze upravit rychlost přiblížení, můžeš emulovat slavný "Hitchcockův efekt" i na mobilu.

Drž tempo v režimu Sport


Přepracovaný režim Sport je vybaven plně optimalizovanými algoritmy, díky kterým můžeš s Osmo Mobile 3 zachytit i rychlou akci. Teď už nepropásneš žádný moment, ať už chceš natočit dynamické pohyby při hře basketu, nebo psa jak honí veverku.

DJI Mimo

Můj Moment


Pro kompletní filmařský zážitek s Osmo Mobile 3 si stáhni aplikaci DJI Mimo. Aplikace DJI Mimo obsahuje názorné ukázky, praktické šablony a inteligentní režimy, díky kterým můžeš využít všechny funkce a posunout své kreativní možnosti.

Zjistit více »


Skládací & Přenosný Story Mode Ovládání Gesty


ActiveTrack 3.0 Sport Mode Quick Roll

Uprav si svůj světKoupit Osmo Mobile 3

1. Zpomalené záběry jsou momentálně podporovány pouze na iOS zařízeních.

2. Mezi orientací na výšku a na šířku lze přepínat také manuálně.

3. Tuto funkci aktivujte v nastavení. Ve výchozím nastavení dvojité stisknutí tlačítka M přepíná mezi fotografováním a natáčením videa.

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ