VISIONARY INTELLIGENCE. ELEVATED IMAGINATION.TapFly

Létání je snadné pro všechny. Stačí dvakrát ťuknout na obrazovku a letět. Systém pro detekci překážek udržuje Phantom v bezpečném prostoru zatímco letí ke svému cíli nebo zpět s využitím funkce Smart Return Home (Chytrý návrat domů)

Sledování objektů

Funkce ActiveTrack umožní automatické sledování objektů bez jakéhokoliv pojítka nebo pomocného vysílače. Pro nový záběr můžete zvolit jiný bod zájmu. Přesouváním bodů zájmu (POI) můžete vytvářet dříve nemožné záběry.

Sportovní režim

Zbrusu nový sportovní režim přináší citlivější ovládání a vzrušení z rychlosti. Díky integraci závěsu kamery do trupu a umístění nového akumulátoru se těžiště přesunulo blíže ke středu letounu. To spolu s vyvýšenými motory přináší větší moment a kratší reakční dobu, takže řídící systém může pohyby ovládat precizněji a létání při vysokých rychlostech je tak bezpečnější.

Prodloužený letový čas

Pokročilý pohonný systém, vysoce integrovaný aerodynamický design a akumulátor s vyšší kapacitou přinášejí Phantomu o 25% delší letový čas.

zjistit více »

Revoluční materiály
a vylepšená aerodynamika

Nový, speciálně navržený hořčíkový skelet zvyšuje tuhost Phantomu 4 bez ústupků na úkor hmotnosti. Tato koncepce spolu s novým akumulátorem umožňuje posunout těžiště blíže úrovni vrtulí, což přináší zvýšenou hbitost a rychlejší odezvu na řídící povely. To vše je umístěno do elegantního a aerodynamického těla.

zjistit více »

Více letových módů

Zvolte si letový režim podle vašich potřeb ať chcete snadné ovládání s pomocí inteligentní navigace, vysokou rychlost nebo plynulé pohyby pro kinematografii.

zjistit více »

Létejte dále
a déle

Létejte až 28 minut - o 25% déle než s Phantomem 3 Professional. Vychutnejte si dosah až 5km pod plnou kontrolou a živým náhledem z kamery v HD rozlišení.

zjistit více »

Detekce překážek

Senzory k detekci překážek spolu s vyspělým systémem rozpoznávání obrazu umožňují Phantomu reagovat a vyhýbat se překážkám v jeho trase. Navíc byl vylepšen i Vizuální Poziční Systém DJI a efektivní výška tak byla zvětšena o více než 300% oproti Phantomu 3 až na 10 metrů. Zbystřené smysly pro určení polohy tak dávají Phantomu větší jistotu a bezpečí při létání uvnitř.

zjistit více »

TapFly

Phantom 4 reaguje na váš dotek. V režimu TapFly jednoduše ťukněte na obrazovku chytrého zařízení - směr letu tak můžete určit přímo s využitím živém náhledu z kamery. Díky systému detekce překážek můžete bezstarostně pozorovat jak letí.

zjistit více »

ActiveTrack

S pomocí ActiveTrack rozpozná Phantom 4 vybraný objekt, sleduje ho a neustále udržuje v záběru. Bez použití osobních GPS trackerů, lokalizačních náramků apod.

zjistit více »

Kvalitní kamera

Natáčejte ostré a čisté záběry v rozlišení až 4K při 30fps nebo zpomalené záběry ve Full HD 1080p při 120fps díky novému objektivu s výrazně lepší ostrostí.

zjistit více »

Profesionální postprodukce

Pro postprodukci vašich videí je k dispozici celá škála barevných profilů, které vám pomohou jednoduše dosáhnout požadovaného výsledku - od jasných živých barev až po profesionální flat profily včetně D-Log a Cine-D. Fotografové mohou zachycovat 12 megapixelové obrázky ve formátu Adobe DNG RAW.

zjistit více »

Integrovaný závěs kamery

Vyspělý tříosý stabilizovaný závěs odfiltruje veškeré nechtěné vibrace a otřesy během letu a umožní tak kameře zachytit klidný a plynulý záběr i během složitých leteckých manévrů.

zjistit více »

Inteligentní pozicování

Phantom 4 komunikuje s GPS a GLONASS, což umožňuje rychlejší propojení se satelity a umístění v prostoru s extrémní přesností.

zjistit více »

Automatický letový záznam

Phantom 4 automaticky zaznamenává detaily každého letu, takže si můžete procházet své předchozí lety.

zjistit více »

Zdvojené systémy

Dva moduly kompasu a dvě inerciální jednotky umožňují, aby Phantom 4 neustále prověřoval data, která přijímá. Jakákoliv chybná data mohou být izolována a odfiltrována, aniž by ovlivnila váš let.

zjistit více »

Režim pro začátečníky

Začatečníci by měli sbírat zkušenosti při letu nízko a blízko u sebe. Režim pro začátečníky předchází tomu, aby začátečník létal za hranicemi svých možností. Se zlepšujícími se schopnostmi lze také upravit maximální výšku a vzdálenost.

zjistit více »

Programovatelný ovladač

Všechny ovládací prvky Phantoma 4 mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly vašemu stylu létání, od ovládacích pák po funkcionalitu dedikovaných tlačítek.

zjistit více »

Nové vrtule

Nově navržený systém pro upevnění vrtulí umožňuje zajištění vrtule jednoduchým a rychlým pohybem: přitlačit, otočit, uvolnit. Díky tomuto pojistnému mechanismu vrtule vydrží hrubé síly, které na ni za letu působí.

DJI GO

DJI GO je vše co potřebujete k letání, tvorbě, sdílení a připojení. Je kompatibilní s řadami Phantom, Inspire, Osmo a dalšími.

zjistit více »

Podpora SDK

Skrze DJI SDK je Phantom 4 otevřený pro softwarový a hardwarový vývoj.

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ