Ronin 2

Váš odkaz světu

Odkaz: Krátký film natočený pomocí Ronina 2

Podívejte se, jak Ronin 2 exceluje na place,
a jak filmařům pomáhá vytvářet snadné přechody mezi scénami.Výkonný


Ronin 2 vznikl proto, aby filmařům pomáhal natáčet scény, které si představují. Vylepšené motory s vysokým kroutícím momentem umožňují nést více typů kamer, odolávat poryvům větru a přetížení při natáčení z auta a vytvářet plynulé záběry ze vzduchu.

Podporované sestavyAť už se jedná o základní digitální zrcadlovku nebo profesionální kameru s filmovým objektivem a veškerým příslušenstvím, Ronin 2 takovou sestavu stabilizuje.Kompatibilní kamery:

RED Dragon ARRI Alexa Mini Black Magic
Ursa Mini
Canon C300 Sony FS7 Ostatní kamery

 • Angenieux Optimo Anamorphic 56-152 A-2S
 • Arri Master Prime Lenses up to 150mm
 • Arri Master Anamorphic Lense
 • Canon CN7x17 KAS S 17-120mm T2.95

 • Angenieux Optimo Anamorphic 56-152 A-2S
 • Arri Master Prime Lenses up to 150mm
 • Arri Master Anamorphic Lense
 • Canon CN7x17 KAS S 17-120mm T2.95

 • Angenieux Optimo Anamorphic 56-152 A-2S
 • Arri Master Prime Lenses up to 150mm
 • Fujinon ZK19-90mm T2.9
 • Canon CN7x17 KAS S 17-120mm T2.95

 • Canon CN7x17 KAS S 17-120mm T2.95
 • Canon CN-E Prime Lenses
 • Canon EF Lenses up to 400mm
 • Zeiss Compact Zoom Lenses

 • Sony CineAlta 4K Lens series
 • E-mount Lenses
 • Arri Ultra Prime Lenses
 • A-mount Lenses up to 300mm F/2.8G II

 • Lens compatibility may vary when used with different cameras. Please wait for future updates

Vyšší kroutící moment, větší výkon, stejná preciznost


Ronin 2 s až osmkrát výkonnějšími motory oproti předchozím generacím vytrvale odolává rychlostem přes 120 kmh se sestavami těžkými až 13.6 kg. Zvýšili jsme výkon, aniž bychom snížili přesnost. Extrémně precizní kódované motory udržují přesnost 0.02°.

Podpora příslušenství


S novým napájecím rozbočovačem může Ronin 2 snadno napájet a komunikovat s esenciálním přislušenství, jako je DJI Focus a systémy pro bezdrátový přenos videa.

Všestrannost


Nově zkonstruovaný odnímatelný Grip umožňuje Ronin 2 postavit a oddělit jej od spodní části rukojeti, pokud není potřeba. Ronin 2 je také vysoce kompatibilní s lanovkami, jeřáby, steadicamy a dalšími systémy.


Ready Rig


Lanovka


Steadicam


Jeřáb


Ronin 2 Grip


Upevnění k autu

Snadné


Jednoduchost Ronina je s Roninem 2 umocněna, použivání a tvorba sestav je tak snadnější než kdy před tím. Vše, od upevnění kamery, přes vyvažování a nastavování, napájení příslušenství a převoz bylo odladěno pro snadné a rychlé použití.

Snadnější nastavení

Provádění drobných úprav v nastavení, které jsou nezbytné pro správné vyvážení kamery, je snazší
díky integrovaným stavěcím šroubům a nově navržené destičce pod kameru.

Zabudovaný
displej

Dedikovaný ultra-jasný dotykový displej pro nastavení a ladění byl vestavěn do Ronina 2, nastavení stabilizovaného závěsu je tak jednodušší a rychlejší. Dotyková tlačítka, vč. tlačítka pro zastavení motorů, jsou nyní na dosah ruky.

Intuitivní
software

Předělaná, rozšířená a do detailu propracovaná aplikace Gimbal Assistant pomáhá díky novým funkcím, jako jsou CamAnchor, Timelapse a Panorama, vytvářet obsah s minimem námahy a umožňuje více intuitivní a snazší ovládání celého systému Ronin 2.

Inteligentní

Rozšířená inteligence Ronina 2 filmařům umožňuje zachytit záběry, které dříve vyžadovaný expertízu specialisty nebo další vybavení, s maximální kontrolou nad plynulostí po ateliérové chytré funkce.

Panorama

Timelapse

CamAnchor

Integrovaný

Napájecí systém je nyní kompaktně zabudován do Ronina 2, umožňuje napájet motory, kameru a příslušenství, bez plandajících kabelů nebo dalších zdrojů napájení. Díky použití systému dualních baterií mohou kameramani za běhu měnit baterie a udržet tak kameru a příslušenství napájené pro maximalizaci délky natáčení.

Hot-Swap Baterie

Dvě baterie Ronina 2 a schopnost pracovat pouze s jednou umožňuje baterie nabíjet a měnit bez přerušení natáčení.

Napájení příslušenství

Připevněné kamery, displeje a příslušenství, včetně DJI Focus, lze napájet pomocí baterií Ronina 2 pomocí zabudovaných kabelů a portů, bez plandajícíh kabelů.

P-Tap
DC výstup
DC výstup
SDI a DC výstup
UART a USB
GPS Modul

Spolehlivý


Každý prvek Ronina 2 byl navržen pro maximální spolehlivost, od materiálů po zapouzdřené motory odolávající stříkající vodě, cable management a redundanci. To vše vytváří systém, který exceluje v těch nejnáročnějších prostředích.

Uhlíková konstrukce

Díky konstrukci z uhlíkových vláken může Ronin 2 pracovat v extrémních povětrnostních podmínkách. Lehká a odolná, je spolehlivá v těch nejnáročnějších situacích.

Ultra-odolné baterie

Robustní a odolné vůči extrémnímu počasí, samozahřívací baterie Ronina 2 zajišťují stabilní napájení pro maximální výkon v teplotách až -20°C a v extrémním vedru. Aby se nezastavilo natáčení, dvojice baterií umožňující souběžné nebo oddělené napájení, zajišťuje úplnou redundanci.

Integrovaná GPS

Zabudovaná GPS poskytuje Roninu 2 základní informace pro akceleraci a rychlost stabilizovaného závěsu, což je kruciální pro udržení polohy kamery
a vodorovného horizontu během pohybu ve vysokých rychlostech.

Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ