Solar panel 110W

Solární panely
110 W

Přenosné a skladné

Přenosné a skladné

110 W solární panely EcoFlow se dají v případě potřeby lehce složit, naložit a převézt na jiné místo. Rozložení a připojení je také naprostá hračka. Skořepinové pouzdro pro přenášení lze využít také jako stojan pro přesné nastavení úhlu panelu ke slunečním paprskům. Pokud potřebujete propojit více solárních panelů, stojan poslouží také k tomu, aby si panely vzájemně nestínily a nedocházelo tak se snižování výkonu.

Pokročilá technologie

Pokročilá technologie
a vysoká účinnost

Panely jsou osazeny 32 monokrystalickými křemíkovými články s garantovanou efektivitou konverze energie až 22 % za příznivého počasí. Pro dosažení maximálního výkonu je třeba panely vystavit přímému slunečnímu záření.

Jak rychle nabíjí?

Jednotlivé nabíjecí časy jsou orientační a závislé na počasí.

River
RIVER
1,6 - 3 hod.
(2 × 110 W)
River Max
RIVER MAX
3 - 6 hod.
(2 × 110 W)
Delta
DELTA
4 - 8 hod.
(4 × 110 W)
Chytrá solární energie

Chytrá solární energie

Solární panel EcoFlow lze připojit k bateriovým stanicím EcoFlow a využít tak pokročilý solární regulátor nabíjení MPPT. Ten detekuje proud a napětí v reálném čase a poskytuje nejlepší možný výkon v závislosti na změnách počasí.

Vysoká kompatibilita

Vysoká kompatibilita

Standardní solární MC4 konektor zajišťuje kompatibilitu také s ostatními zařízeními, která jsou běžně dostupná na trhu. Pokud však chcete dosáhnout opravdu maximálního výkonu a účinnosti, připojte panely k bateriové stanici EcoFlow DELTA.

Extrémní odolnost

110 W solární panely EcoFlow vám kryjí záda za všech okolností a za každého počasí. Díky stupni krytí IP67 jsou naprosto prachuvzdorné a voděodolné, takže jsou jako stvořené pro outdoorové aktivity. Navíc 0,2 mm tenký ochranný ETFE UV filtr chrání povrch produktu a zvyšuje tak tím jeho životnost.

V balení najdete

Obsah balení

• 110 W solární panel • Brašna na přenášení • Uživatelská příručka

Obecné
Jmenovitý výkon110 W (+/- 5 W)
Napětí naprázdno21,7 V (Vmp 18,5 V)
Proud nakrátko6,3 A (Imp 6 A)
Účinnost21-22 %
Typ článkuMonokrystalický křemík
Typ konektoruMC4
Hmotnost6 kg (solární panel samotný 4 kg)
Rozměry - rozložený51,4 x 158 x 2,4 cm
Rozměry - složený51,4 x 42 x 2,4 cm
Rozsah provozních a skladovacích teplot-20 °C až 85 °C

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ