Spark

ZACHYŤTE OKAMŽIK

Toto je Spark, miniaturní dron se všemi dobře známými funkcemi DJI, které vám dovolí zachytit okamžik kdykoliv chcete. Možnost inteligentního řízení letu, mechanický závěs a kamera s neuvěřitelnou kvalitou obrazu vám umožňují posouvat hranice vaší kreativity.


Prohlédněte si video z představení Sparka

Rychlý vzlet

Díky funkci FaceAware může Spark vzlétnout z vaší dlaně tak, že rozezná vaší tvář.1 Vzlétne a visí tak během několika vteřin po zapnutí.

Jednoduché ovládání

Pořizujte úžasné letecké fotografie pouze pomocí gest, bez dálkového ovladače nebo mobilu.

Snadná tvorba

Inteligentní letové režimy a intuitivní ovládání vám pomáhají vytvořit filmové letecké záběry pomocí několika klepnutí.

Upravujte a sdílejte

Aplikace DJI GO 4 umožňuje využívat automatické profily pro úpravy a řadu filtrů. Svá videa tak můžete rychle upravit a sdílet přímo na sociálních sítích.

Inteligentní letové režimy


Chytrý, spolehlivý a neuvěřitelně intuitivní


QuickShot

TapFly

ActiveTrack

Gesture
QuickShot

Videa pomocí poklepání

Ať Spark pořizuje profesionální záběry za vás. QuickShot vám pomůže natočit úžasné záběry s filmovou kompozicí.Rocket Stoupejte s kamerou směrem dolů.


Dronie Leťte dozadu a vzhůru s kamerou uzamčenou na váš předmět.


Circle Obleťte váš cíl.


Helix Leťte vzhůru po spirále kolem vašeho cíle.
TapFly

Let na dosah ruky

V režimu TapFly si stačí záběr představit a Spark ho zachytí za vás. Klepněte na obrazovku a Spark pomocí technologie pro rozeznávání obrazu poletí
přesně směrem, který jste zvolili klepnutím, a aktivně vnímá překážky. Pořizujte záběr za záběrem pomocí prstů.Coordinate Klepněte na obrazovku a Spark poletí na určené místo ve stálé výšce.


Direction Spark letí směrem daným klepnutím.
ActiveTrack

Záběr na cíl

V režimu ActiveTrack Spark automaticky rozeznává předměty různých tvarů a velikostí a sleduje je podle typu a rychlosti pohybu.
Sledování je proto jednodušší a spolehlivější.Trace Sledujte předmět zepředu nebo zezadu, nebo jej můžete i oblétat.


Profile Sledujte předmět z jedné perspektivy.
Gesture

Vaše momentky, zachyceny

Schopnost učit se gesta dovoluje, aby Spark pořizoval selfie pomocí jednoduchých povelů ruky. V režimu PalmControl ovládáte Spark pohybem ruky.
Pokud chcete, nechte ovladač a telefon doma.Selfie Zvedněte ruce, zamávejte, nebo z prstů udělejte rámeček, Spark se přesune a pořídí fotografii.


PalmControl Spark může sledovat pohyb vaší ruky a vzlétnout a přistát na vaší dlani.

Vysoce výkonná kamera


Úchvatné záběry a stabilizované video


Mechanický závěs

Výkonný objektiv

1/2.3" snímač

UltraSmooth
Stabilizace pomocí mechanického závěsu

Záběry
bez třesu

Dvouosý mechanický závěs a technologie UltraSmooth dramaticky snižují třes a zkreslení rolling shutter, záběry jsou tak stabilní a detailní.

Výkonný objektiv

Zachyťte pohled na svět

Všechny záběry jsou rovnoměrně prokreslené a barvy živé s minimálními chromatickými aberacemi a zkreslením. Kamera je osazena širokoúhlým objektivem se světelností f/2.6 s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 25 mm. Pět členů je sestaveno v jedné skupině, která pasuje do miniaturního rámečku.

1/2.3" Snímač

Zaznamenejte více detailů

Malá a kompaktní kamera Spark je vybavena 1/2.3 palcovým CMOS snímačem, který umožňuje natáčet stabilizované video v 1080p a pořizovat fotografie s rozlišením 12 MP. Díky větším pixelům může Spark okamžitě reagovat na světelné podmínky a přesně reprodukovat barvy.

Řada fotografických režimů

Všestranná fotografie

Spark přebírá všechny fotografické režimy z dronů DJI a přidává dva nové: Pano a ShallowFocus.Pano Spark automaticky zachytí horizontální nebo vertikální panorama díky otáčení a polohování závěsu.


ShallowFocus Technologie pro 3D vnímání pomáhá zachytit fotografie s nízkou hloubkou ostrosti.

Letový výkon


Úžasný potenciál, pohlcující zážitky

50
km/h

Výkonný Pohon 2
2
km

HD Wi-Fi Video Přesnos 3
16
min

Max Letový Čas 4
FPV
Let

Pohlcující Zážitek 5
Výkonný pohon

Rychlost a přesnost ovládání

Díky aerodynamické, lehké a úhledné konstrukci si Spark razí cestu vzduchem s minimálním odporem. Závěs a kamera jsou zároveň s trupem, což výrazně zvyšuje stabilitu. Výkonný pohon umožňuje stabilní let v silném větru rychlostí až 50 kmh ve Sport režimu.2 Díky pokročilému systému pro řízení letu je létání se Sparkem zábavné a intuitivní.

HD Wi-Fi Video přenos

Letět dál, vidět víc

Inovativní HD Wi-Fi technologie umožňuje přenos v 720p v reálném čase do vzdálenosti 2 km.3

Zůstaňte ve vzduchu

Nekompromisní letový čas

Letový čas není přes veškeré inteligentní funkce ovlivněn. Létejte až 16 minut s plně nabitou baterií a zachyťte více.4

FPV Let

Pohlcující let

Přepněte Spark do Sport režimu a uvolněte jeho plný potenciál. Sport režim přepne závěs do režimu FPV, kamera se tak pohybuje společně s letem. Pro ještě lepší zážitek z FPV si nasaďte brýle DJI Goggles a spatřete jiný svět.5

Bezpečnost letu


Bezstarostný let ve vaší dlani


FlightAutonomy

Návrat domů

Letová ochrana

Inteligentní akumulátor
FlightAutonomy

Vylepšené vnímání okolí

Systém FlightAutonomy se skládá z obrazového pozičního systému (VPS), 3D vnímání, dvoupásmové GPS, vysoce precizní interní měřicí jednotky a 24 výkonných výpočetních jader. Díky tomu může Spark přesně viset kdekoliv s VPS asistencí do výšky 30 m, vnímat překážky až 5 m před sebou a bezpečně přistávat.

Systém 3D vnímání
IMU
24 výpočetních jader
GPS/GLONASS
Kamera
Systém
vizuálního pozicování
Návrat domů

Bezstarostný let

Spark se stejně jako všechny aktuální drony DJI automaticky vrací domů s dostatečným GPS signálem. Pokud je stav baterie nízký, dojde ke ztrátě signálu nebo při stisknutí tlačítka pro návrat domů (RTH), Spark letí zpět na předem stanovené místo (domů) a současně se vyhýbá překážkám. Spodní kamera zachycuje obraz místa kolem bodu vzletu a tyto obrazy porovnává během RTH pro bezpečné přistání.

Letová ochrana

Chytřejší let

Systém GEO od DJI vás informuje o místech, kde by let s dronem mohl způsobit potíže s bezpečností, například v blízkosti letišť nebo stadionů. To poskytuje potřebné informace pro bezpečné a odpovědné provozování dronu Spark.

Inteligentní pohonná baterie

Výkon a ochrana

Spark využívá LiPo baterie s vysokou hustotou energie pro optimální výkon. 12 inteligentních ochranných funkcí napomáhá bezpečnému letu. Baterie navíc odhaduje zbývající letový čas a dává vám v reálném čase vědět, kdy přistát.

1. Při využívání těchto funkcí je doporučeno použít ochranné oblouky vrtulí.
2. Vyžaduje dálkový ovladač (volitelné příslušenství).
3. Bez překážek, okolního rušení, s dálkovým ovladačem, v souladu s FCC.
4. Odhadovaná délka letu odpovídá letu za bezvětří při konstantní rychlosti 20 kmh. Skutečná doba letu se může lišit podle podmínek.
5. Vyžaduje dálkový ovladač; kompatibilita s DJI Goggles již brzy.

© 2020, STABLECAM s.r.o - Oficiální distributor DJI

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ