ZENMUSE X4S

1-palcový 20MP 11.6 EV 4K 60FPS 5.264/H.265 100Mb/s
8.8mm/F2.8
zorný úhel 84°
Centrální
závěrka
Rychlý
autofocus
3-osý
výkyvný závěsZenmuse X4S je výkonná kamera s 20 megapixelovým 1-palcovým snímačem s maximální citlivostí ISO 12.800. Oproti Zenmuse X3 byl dynamický rozsah navýšen o 1 EV, odstup od šumu a barevná citlivost o 1.5 EV a dosahuje tak zcela nové úrovně kvality obrazu. Zenmuse X4S používá kompaktní DJI objektiv s nízkou disperzí a zkreslením s ekvivalentní pevnou ohniskovou vzdáleností 24mm. Tento objektiv Zenmuse X4S se zorným úhlem 84° a vysokým rozlišením je stejně výkonný jak ve vzduchu, tak na zemi. V kombinaci s výkonným systémem pro zpracování obrazu CineCore 2.0, který je součástí Inspiru 2, může natáčet 4K/60fps H.264 a 4K/30fps H.265 video s datovým tokem 100Mb/s a převzorkovávat 5.2K video na 4K video v reálném čase, dokáže tak zachytit i ty nejjemnější detaily. Zenmuse X4S může v sekvenčím režimu pořizovat až 14 forografií za vteřinu s rozlišením 20 megapixelů ve formátech JPG a DNG. Je to perfektní vyvážení mezi hbitostí kamery a kvalitou obrazu.

LÉTAJÍCÍ KAMERA INSPIRE 2

Inspire 2 narozdíl od Inspire 1 využívá inovativní konstrukce, která odděluje systém pro zpracování obrazu CineCore 2.0 od kamery a umísťuje ho dovnitř letounu. To znamená, že snímač a optický systém jsou jednoduše odnímatelné a snadno připojitelné pomocí nově navrženého rychloupínacího konektoru. Tato konstrukce kamery efektivně chrání snímač od elektromagnetického rušení přicházejícího z obrazového procesoru. Dále umožňuje připojení celé řady lehkých kamer podle potřeby. Zenmuse X4S má 1-palcový snímač a kompaktní velikost. V kombinace se systémem zpracování obrazu CineCore 2.0 pořizuje Zenmuse X4S fotografie a video zcela bez námahy.
1-PALCOVÝ SNÍMAČ

Velikost snímače je důležitá pro kvalitu obrazu. 1-palcový snímač Zenmuse X4S Exmor R CMOS používá velké pixely měřící 2.4µm a vytváří 20 megapixelové snímky a disponuje dynamickým rozsahem 11.6 EV. V porovnání se Zenmuxe X3, která používá 1/2.3-palcový snímač, dosahuje extra 1 EV dynamického rozsahu a 1.5 EV vyššího odstupu od šumu a barevné citlivosti, dále vyššího maximální citlivosti ISO 12.800 pro dosažení ještě úchvatnějších snímků.


Barevná citlivost
Odstup od šumu 18%
Dynamický rozsah


VIDEA S VYŠŠÍ KVALITOU

Zenmuse X4S a Inspire 2 systém zpracování obrazu CineCore 2.0 mohou pořizovat záběry ve 4K/60fps při použití kodeku H.264 a 4K/30fps při použití kodeku H.265, obojí s datovým tokem 100Mb/s. Dále podporuje převzorkování 5.2K videa na 4K, zatímco technologie 3D odstranění šumu a technologie reprodukce barev 3D LUT uchovávají jemné detaily obrazu.
PROFESIONÁLNÍ OBJEKTIV

Speciálně vyvinutý objektiv s ohniskovou vzdáleností 8.8mm a volitelnou clonou F2.8-11 je kompaktní, s malým zkreslením a dosahuje radiální disperze pohých 3µm. To je ekvivalent 24mm objektivu na 35mm kameře. Vysoký poměr MTF a odstranění low-pass filtru ze Zenmuse X4S dělá neuvěřitelně výkonnou kameru, jak ve vzduchu, tak na zemi. Zenmuse X4S také využívá centrální závěrku s rychlostí až 1/2000 a odstraňuje tak zkreslení rolling shutter, ke kterému může docházet při pořizování záznamů rychle se pohybujících předmětu nebo během letu ve vysoké rychlosti, a umožňuje tak snadnější zachycení dramatických momentů.*MTF graf se použivá pro znázornění schopnosti objektivu přenášet kontrast a vykreslovat detaily. Spodní pár křivek reflektuje celkový kontrast, vrchní pár křivek reflektuje vykreslení detailů. Výška obrazu ukazuje na poměr vzdálenosti mezi daným bodem a středem obrazového kruhu a průměr obrazového kruhu. MTF 1.0 odpovídá perfektnímu objektivu.
ZACHYŤTE KAŽDÝ MOMENT


S pomočí výkonného systému pro zpracování obrazu CineCore 2.0, který je integrovaný do Inspiru 2, může Zenmuse X4S pořizovat až 14 snímků za vteřinu ve formátu JPEG a DNG a pořizovat snímky během natáčení, lze proto zachytit ten pravý moment na vždy.
PRECIZNÍ STABILIZACE


Lehká konstrukce a vysoký výpočetní výkon umožňuje, aby byly motory závěsu Zenmuse X4S ultra-reaktivní. Reagují okamžitě i na ty nejmenší pohyby letounu a ihned je neutralizují tak, aby byla kamera stabilní. Díky přesnosti ±0.01° v kombinaci s třemi tlumicími koulemi a lehkou tlumicí podložkou, která odstraňuje vibrace, je záznam dokonale plynulý. Kompaktní uložení kabeláže umožňuje rotaci o 320°, rotace o 360° a více je možná díky natáčení celého letounu.

Kombinace stability 3-osého výkyvného závěsu a stability samotného Inspiru 2
v podstatě dává kaměře Zenmuse X4S stativ na obloze, proto je možné pořizovat
letecké snímky s 8-vteřinovou expozicí.

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ