Zkracuje vzdálenosti

Z leteckých platforem se stávají nezbytné nástroje pro podniky, které chtějí zefektivnit sběr důležitých informací. Zenmuse Z30 jako první integrovaná letecká kamera s 30x optickým a 6x digitálním zoomem nabízí nevídaný záznam obrazových dat. Společnosti nyní mohou zachytit potřebné informace z větší vzdálenosti, což urychluje sběr dat a eliminuje riziko způsobení zranění personálu a poškození vybavení.

Kamera Zenmuse Z30 je navržena pro snadné propojení s platformou DJI Matrice, funguje hned po vybalení z krabice a zpřístupňuje inteligentní funkce, které jsou u produktů DJI dobře známé.

Zoom

Zenmuse Z30 je nejvýkonnější integrovaná letecká kamera s proměnlivou ohniskovou vzdáleností na trhu, s 30x optickým a 6x digitálním zoomem, který dosahuje výsledného zvětšení 180x. Ať už provádíte kontrolu telekomunikačních věží nebo větrných elektráren, umožňuje vám získat detailní pohled na budovy, kabeláž, moduly a komponenty pro odhalení poškození.

Kamera vám umožňuje provádět kontroly z větší vzdálenosti bez nutnosti přiletět blíže, to nejen zrychluje a zefektivňuje provedení úkonu, ale zároveň se vyhnete riziku srážky.

TapZoom
Funkce TapZoom usnadňuje přesný sběr dat a vám tak stačí pouze poklepat na předmět, který chcete zkontrolovat. Zenmuse Z30 automaticky upraví ohniskovou vzdálenost a nabídne vám zvětšený náhled. Ty nejmenší detaily si tak můžete prohlédnout během pár vteřin.

Stabilizace
Vysoce výkonný zoom umocňuje jakýkoliv pohyb celého systému, proto je stabilizace tou nejvyšší prioritou. Z30 disponuje špičkovou technologií DJI pro stabilizaci s odchylkou do 0.01° a stejnou přesností pro ovládání. To umožňuje provádět prohlídku na velkou vzdálenost, s vysokou přesností a ostrostí.

Prohlídky telekomunikačních věží

Bezpečnější a rychlejší prohídky telekomunikačních věží se Zenmuse Z30. Vyhněte se potřebě nebezpečné manuální prohlídky a riziku srážky díky prohlídce z větší vzdálenosti. Posílejte živý náhled do centrály a snižte tak počet pracovníku na prohlídce a vyhněte se potřebě dalších výjezdů do terénu.


PŘEHRÁT VIDEO

Prohlídky větrných elektráren

Odhalte drobná poškození z velké vzdálenosti a vyhněte se zraněním a škodám na vybavení. Zadejte letounu za úkol obletět předmět prohlídky s funkcí Point of Interest pro pořízení kopletního 360° pohledu na objekt.


PŘEHRÁT VIDEO

Hašení požáru

Hasiči, kteří dorazí na místo jako první, mohou nyní rychle zachytit přehled celé situace a využít 30x zoom pro pořízení přesných a specifických snímků, podle kterých pak mohou založit záchrannou operaci.

Kompatibilní s Matrice


Propojení kamery Z30 se systémem postaveným na Matrice je snadné díky integrovanému provedení.
Kameru jednoduše vsuňte do držáku a můžete vzlétnout.

Zenmuse Z30 je navržena pro použití s DJI Lightbridge 2, který s dosahem až 5 km překonává dosavadní technické hranice.
Integrovaný ovladač a inteligentní algoritmy snižují prodlevu přenosu a zvyšují jeho rozlišení,
představují tak nový standard pro přenos obrazu v HD rozlišení.

Ke správnému fungování internetového obchodu používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ