O nás20 let s vámi

Když jsme před 20 lety “v krámku pod věží“ začínali, stavebnice modelů letadel se daly spočítat na prstech, počítačové vysílače pro jejich ovládání byly vzácné a drahé, RC auta skoro nebyla, vrtulníky byly výsadou hrstky špičkových modelářů a o celé řadě dnes běžných „hraček“ jako KVADROKOPTER nebo HEXAKOPTER se ještě nesnilo ani spisovatelům sci-fi. V roce 2011 jsme se začali intenzivně zajímat o problematiku vícerotorových modelů a zároveň získali výhradní zastoupení pro tehdy ne tolik známou firmu DJI. Dnes je slovo DJI synonymem pro kvalitu, profesionální natáčení z výšky a vývoj. Marně se snaží konkurence kopírovat, DJI je leader v této oblasti.

Nyní v naší nabídce naleznete kompletní sortiment zboží DJI a vše potřebné pro získání nových zážitků z natáčení a focení jiné dimenze. Možnosti využití jsou zcela individuální a nevyčerpatelné.

Prostě – pustit se do natáčení z výšky nebylo ještě nikdy tak snadné a zábavné jako dnes!© 2018, STABLECAM s.r.o - Oficiální distributor DJI innovations