PRODUKTY

DJI OSMO Pocket

Kód: DJI0642
Čárový kód: 6958265186189
Značka: DJI
OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12MPx a video v rozlišení 4K/60fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.
Skladem
9 690 Kč
Představení produktu
Popis
Náhradní díly
FAQ

DJI OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.
S nejmenší ruční kamerou s 3-osou stabilizací Osmo Pocket od DJI se každá chvíle může změnit ve filmový zážitek. S Osmo Pocket můžete během několika vteřin sdílet své zážitky odkudkoliv, kdykoliv.
Osmo Pocket z vašich momentek vytvoří dech beroucí obrazy života. Díky 1/2.3 palcovému snímači se zorným úhlem 80° a clonou f/2.0 pořizuje fotografie s ohromujícími detaily. Videa v rozlišení 4K/60fps s datovým tokem 100 Mbps a fotografie 12 MP s 1.55 µm pixely stojí vždy za sdílení.

K produktu je k dispozici zcela nová aplikace DJI Mimo, která umožňuje v režimu Story vytváření videoklipů v profesionální kvalitě. K dipozici jsou i inteligentní režimy jako Active Track, Panorama, Motionlapse a Timelaps, které poskytují vše, co potřebujete k vytvoření dokonalých výstupů.

FPV režim
Akci zachyťte z vlastní perspektivy. Kamera v režimu FPV kopíruje orientaci závěsu a vy tak můžete natočit stabilizované a napínavé akční záběry.

ActiveTrack
Prstem označte objekt a funkce Aktive Track jej začne inteligentně sledovat. V režimu Selfie se automaticky spustí FaceTrack, který vás udržuje v záběru.

3x3 Panorama
Funkce pro fotografování dech beroucích krajin. 3x3 panorama pořizuje snímky ve vysokém rozlišení a s ohromujícími detaily.

Motionlapse
Krásný den zachytíte v jediném záběru. Funkce Timelapse změní hodiny ve vteřiny, pohyb kamery pak dodá záběru dramatický efekt.

Nightshot
Osmo Pocket automaticky detekuje a nasvítí scénu se zhoršenými světelnými podmínkami pro dosažení správné expozice. Déle můžete pořizovat 2-3 vteřinové expozice bez stativu v režimu PRO.

Osmo Pocket je pro všechny, co chtějí sdílet svůj příběh, proto jsme vyvinuli DJI Mimo. Tato dedikovaná aplikace vám nabízí celou řadu nástrojů pro editaci a střih, šablony a přístup ke komunitě tvůrců, která inspiruje váš vlastní obrazový příběh  

VYPRÁVĚJTE NOVÝ PŘÍBĚH
Režim Story využívá kombinaci přednastavených natáčecích vzorů a pohybů kamery tak, aby vám pomohl vytvořit profesionální záběry kdykoliv budete chtít. Videa pak můžete doplnit exkluzivními filtry a soundtracky a vdechnout jim tak unikátní atmosféru. DJI Mimo je tím pravým nástrojem pro natáčení, střih a sdílení úžasných momentek.

POKROČILÉ MOŽNOSTI
Osmo Pocket zdokonaluje zážitek z fotografování díky intuitivním funkcím a umožňuje absolutní kontrolu. Režim Pro vás nechá ručně měnit parametry kamery jako jsou clona, ISO a rychlost závěrky. Výkonný obrazový procesor zachycuje fotografie v RAW formátu a videa ve formátu D-Cinelike, které si zachovávají velké množství detailů pro následnou postprodukci.

ROBUSTNÍ NÁSTROJ PRO ÚPRAVU
DJI Mimo byl vyvinut pro všechny úrovně uživatelů, kteří chtějí profesionálně upravovat své záběry. My Story vám umožňuje videím vdechnout určitou atmosféru pomocí šablon, filtrů, hudby a vodoznaků, stačí jedno kliknutí.

Obsah balení:

  • Stabilizátor Osmo Pocket
  • Přepravní pouzdro
  • Kabel USB-C
  • Redukce USB-C
  • Redukce Lightning

Osmo Pocket podporuje pouze telefony s konektorem Lightning, nebo s konektorem USB-C. Telefony s konektorem Micro-USB nejsou podporovány a v dohledné době se s podporou ze strany DJI nepočítá.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

FAQ

Kamera

Jak kalibrovat gimbal?
Přes Osmo Pocket: přetáhněte prstem po obrazovce dolů, a v nabídce nastavení zvolte Calibration.
Přes DJI Mimo: stiskněte ikonu v levém dolním rohu obrazovky, a zvolte možnost Gimbal Auto Calibration.
Jak přepnout mezi jednotlivými provozními režimy?
Přes Osmo Pocket: přetáhněte prstem po obrazovce nahoru, a vyberte mezi různými režimy gimbalu, jako Tilt Locked, Follow nebo FPV.
Přes DJI Mimo: stiskněte ikonu nastavení na levé straně obrazovky, a vyberte z režimů Tilt Locked, Follow nebo FPV.
Jak přenastavit gimbal?
V Osmo Pocket: potáhněte prstem po obrazovce nahoru, a vyberte mezi Fast Follow nebo Slow Follow.
V DJI Mimo: stiskněte ikonu nastavení na levé straně obrazovky, a vyberte mezi Fast Follow nebo Slow Follow
Jak ovládat směr otáčení Osmo Pocket?
Přes Osmo Pocket: potáhněte prstem po obrazovce dolů. V nastavení zvolte Tilt Control, což vám umožní ovládat osu klopení posouváním nahoru a dolů na pravé straně domovské stránky.
Přes DJI Mimo: otevřete náhled záběru kamery, a použijte virtuální joystick na pravé straně displeje pro klopení a otáčení.
Přes přídavné kolečko ovladače: otáčejte otočným ovladačem pro ovládání klopení a otáčení.
Jaké nejvyšší rozlišení videa Osmo Pocket podporuje?
Až 4K (3840×2160).
Jaké formáty videa Osmo Pocket podporuje?
MOV a MP4.
Co je zvláštního na režimu Superfine?
Jedná se o záznam videa s vyšším datovým tokem, což zaručuje jemnější a kvalitnější obraz.
Jak nastavit rozlišení videa?
Přes Osmo Pocket: přetáhněte prstem po obrazovce doleva a v nastavení zvolte možnost Video.
Přes DJI Mimo: připojte Osmo Pocket k DJI Mimo a zobrazte náhled záběru kamery, na levé straně lze změnit rozlišení videa.
Jak přepnout mezi režimy Portrait a Underslung?
Otočte Osmo Pocket doleva nebo doprava, než dojde k automatickému přepnutí do režimu Portrait.
Otočte Osmo Pocket o 180 ° směrem k zemi. Dojde k automatickému přepnutí do režimu Underslug.

Obsluha

Mohu zkontrolovat zbývající místo na SD kartě při natáčení?
Ano, při focení nebo natáčení stačí na spodní straně obrazovky zjistit, kolik fotek nebo minut záznamu lze ještě pořídit. Zbývající místo lze zjistit i v nastavení.
Jak zapnout režim Flashlight?
Metoda 1: uzamkněte gimbal, namiřte Osmo Pocket směrem před sebe, a automaticky se přepne do režimu Flashlight. Otočením Osmo Pocket nahoru dojde k ukončení režimu.
Metoda 2: pro zapnutí režimu Flashlight v režimu Follow namiřte Osmo Pocket před sebe, přetáhněte prstem po obrazovce nahoru, a zvolte možnost Recenter. Pro ukončení namiřte Osmo Pocket nahoru a znovu použijte funkci Recenter.
Jak prohlédnout pořízená videa a fotografie?
Přes Osmo Pocket: přetáhněte prstem po obrazovce doprava pro otevření galerie.
Přes DJI Mimo: prohlédněte si fotografie a videa v Playback.
Jak exportovat fotografie a videa z microSD karty?
Metoda 1: vyjměte kartu z Osmo Pocket a připojte ji k počítači přes čtečku karet.
Metoda 2: zapněte Osmo Pocket, připojte ho k počítači pomocí USB-C kabelu a prohlédněte nebo exportujte fotografie a videa.
Metoda 3: připojte Osmo Pocket ke smartphonu a exportujte fotografie nebo videa stažením.
Jak připevnit stativ nebo základnu k Osmo Pocket?
Metoda 1: použijte bezdrátový modul Osmo Pocket jako plochou základnu.
Metoda 2: připojte Osmo Pocket k teleskopické tyči, která disponuje 1/4" závitem pro připevnění ke stativu nebo základně.
Připojte Osmo Pocket k držáku příslušenství, který je navržen pro připevnění ke stativu.

Aplikace

Jak přepnout mezi režimy Recenter a Selfie?
Přes Osmo Pocket: přetáhněte prstem po obrazovce nahoru, zvolte možnost Recenter nebo Selfie. Případně dvojitým stisknutím hlavního vypínače zapnete režim Recenter, trojitým stiskem režim Selfie.
Přes DJI Mimo: připojte Osmo Pocket k DJI Mimo a zvolte mezi režimy Selfie a Recenter.
Mohu si prohlédnout panoramatické fotografie na obrazovce Osmo Pocket?
Ne. Panoramatické fotografie lze skládat a prohlížet v aplikaci DJI Mimo.
Jaká aplikace pro smarthpony slouží k ovládání Osmo Pocket?
DJI Mimo.
Jak sdílet videa natočená na Osmo Pocket?
Videa můžete buď uložit do mobilního zařízení, nebo je přímo nahrát v aplikaci DJI Mimo a sdílet vygenerovaný odkaz.
Jak poskládat panoramatickou fotografii v DJI Mimo?
Pokud je Osmo Pocket připojen k DJI Mimo, všechny panoramatické fotografie budou po pořízení uloženy do mobilního zařízení. Pokud fotíte panoramatické fotografie nezávisle na DJI Mimo, lze je později prohlédnout v aplikaci v Playback. Pokud nemůžete panorama v mobilu najít, stáhněte ho znovu.
Jak manuálně nastavit rychlost závěrky, ISO a další parametry?
V nabídce nastavení v aplikaci DJI Mimo přepněte do režimu Pro, zvolte režim M pro nastavení rychlosti uzávěrky, ISO a dalších parametrů.
Jak aktivovat Osmo Pocket?
Stáhněte si aplikaci DJI Mimo a přihlašte se přihlašovacími údaji k vašemu účtu DJI. Automaticky se zobrazí instrukce, které vás po prvním spárování provedou aktivačním procesem. Osmo Pocket nelze aktivovat přes USB kabel, bezdrátový modul, nebo jinou metodou.
Mohu se do DJI Mimo přihlásit účtem DJI?
Lze se přímo přihlásit účtem SkyPixel, DJI GO, nebo jiným DJI účtem.
Jak se zlepším ve fotografování s Osmo Pocket?
Můžete si stáhnout aplikaci DJI Mimo, sdílet svoje vědomosti, a učit se od ostatních uživatelů Osmo Pocket. Můžete také použít přednastavené šablony vytvořené ostatními uživateli v My Story.
Co je to Story Mode? Jak to používat?
Je to nová funkce DJI Mimo. Přednastavením šablony lze rychle vytvářet, upravovat a sdílet krátká videa. Tento režim mimo jiné obsahuje i speciální pohyby gimbalu, hudbu, filtry a další funkce.

Inteligentní funkce

Jak zapnout ActiveTrack a FaceTrack?
Přes Osmo Pocket: dvojité poklepání na předmět spustí ActiveTrack. Přepnutí do režimu Selfie zapne FaceTrack automaticky.
Přes DJI Mimo: přetáhněte rámeček na předmět, tím se automaticky spustí ActiveTrack.
Jaké panoramatické režimy podporuje Osmo Pocket?
180° a 3×3.
Kolik bodů mohu při natáčení Motionlapse nastavit?
Přes Osmo Pocket: maximálně 2.
Přes DJI Mimo: maximálně 4.
Mohu uložit originální snímky z pořizování Motionlapse záběrů?
Ano, lze je během natáčení uložit ve formátu JPEG, ale prohlédnout je lze pouze přes počítač.

Příslušenství

Jaké příslušenství má Osmo Pocket?
Osmo Pocket podporuje širokou škálu příslušenství, jako voděodolný kryt, ovládací otočný ovladač, nabíjecí stanice, ND filtry, bezdrátový modul, teleskopická tyč, a jiné. Pro více informací navštivte web STABLECAM https://www.stablecam.com/.

Baterie a nabíječ

Jakou má akumulátor výdrž?
Po 140 minut dokáže nepřetržitě nahrávat 1080p 30 fps video.
Jak dlouho trvá plné nabití akumulátoru?
Zhruba 73 minut.
Je akumulátor Osmo Pocket výměnný?
Ne.

Firmware

Jak aktualizovat firmware Osmo Pocket?
Firmware se automaticky aktualizuje v DJI Mimo.

Remote & WiFi

Lze Osmo Pocket připojit k mobilu přes Bluetooth nebo Wi-Fi?
Ano, ale je k tomu potřeba bezdrátový modul.

Produkt

Je Osmo Pocket voděodolný?
Ne. Pouze s voděodolným krytem.

Hardware

Kolik vestavěných mikrofonů Osmo Pocket má?
Dva. Disponují algoritmem pro snížení šumu, a výrazně tak vylepšují kvalitu nahraného zvuku.
Mohu k Osmo Pocket připojit externí mikrofon?
Ano. Lze tak učinit pomocí 3,5mm adaptéru.
Které microSD karty jsou pro Osmo Pocket doporučeny?
Samsung EVO Plus 32GB UHS-1 MicroSDHC,
Samsung Pro 64GB UHS-3 MicroSDXC,
Samsung Pro Endurance 64GB UHS-1 MicroSDXC,
Samsung Evo Plus 64GB UHS-3 MicroSDXC,
Sandisk Extreme 16/32GB UHS-3 MicroSDHC,
Sandisk Extreme Plus 128GB V30 A1 UHS-3 MicroSDXC,
Sandisk Extreme Pro 64GB V30 A1 UHS-3 MicroSDXC,
Lexar 633X 32GB UHS-1 MicroSDHC,
nebo jiné microSD karty s rychlostí zápisu alespoň 30MB/s.

© 2020, STABLECAM s.r.o - Oficiální distributor DJI

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ